MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Funkciami nabitý rotoped pre celú rodinu! Vďaka prepojeniu s mobilnými aplikáciami si môžete plánovať trasy podľa mapy, vybrať si tréningový režim na mieru a ukladať si všetky svoje výsledky.
Najlepšia cena
429,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
8.00, 8 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
130.00, 130 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia429,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
429,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomAj keď sa inCondi UB45i II tvári celkom nenápadne, skrýva sa v ňom množstvo zaujímavých a pokročilých funkcií!
A vďaka vylepšenému displeju sa táto verzia prepojí s viacerými mobilnými aplikáciami! Prepojenie s aplikáciami vo vašom mobile alebo tablete sprostredkováva technológia inCondi. Získate tak prístup napríklad k intervalovým tréningom alebo virtuálnym trasám podľa mapy. Cez aplikáciu si tiež môžete uchovávať všetky tréningové dáta a neskôr analyzovať svoj dlhodobý výkon.
Aj programová výbava stroja samotného stojí za to! Na výber máte z 12 profilových programov, HRC programu pre kondičný tréning aj WATT programu. Na ovládacom paneli tiež môžete prepínať medzi 16 stupňami záťaže a aby ste na rotopede mali čo najväčšie pohodlie, je možné zmeniť výšku sedadla aj jeho horizontálnu polohu. Pre domáci tréning je jednoducho ideálny, a navyše ho môže využiť celá rodina!
Rám so záťažovým kolesom s hmotnosťou 8 kg je stabilný a dobre vyvážený. Celá konštrukcia unesie záťaž až 130 kg, takže sa na stroji môže vystriedať prakticky celá rodina.
Poloha sedadla sa dá jednoducho nastaviť, a to vertikálne aj horizontálne. Každý si tak príde na pohodlný posed podľa svojej postavy. Potom sú tu dlhé držadlá, pokryté mäkkou penou pre pevný a pohodlný úchop. Nájdete na nich aj snímače tepovej frekvencie.
Záťaž sa ovláda elektronicky cez displej. Ten ďalej ponúka 12 prednastavených programov v rôznych úrovniach obťažnosti, rovnako tak ako špeciálne programy, napr. HRC, ktorý prispôsobuje záťaž tak, aby ste dosiahli cieľovú tepovú frekvenciu. V neposlednom rade je tu aj program pre vyhodnotenie telesnej kondície (Recovery).
V mobilnej aplikácii iC+ Training si na mape môžete nastaviť prakticky ktorúkoľvek trasu na svete! Záťaž rotopedu navyše kopíruje priebeh prevýšenia a zážitok je o to autentickejší. Aplikácia samozrejme ďalej ponúka aj ovládanie funkcií stroja priamo z mobilu či tabletu, rovnako tak ako zálohovanie tréningových dát a možnosť využitia intervalových programov. Môžete využiť aj ďalšie aplikácie ako Zwift, Kinomap alebo iCardio.
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre ovládanie stroja z mobilu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 8 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 16 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 258,5 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 18 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | *** |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno, pre hrudný pás na Bluetooth |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | áno |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | v139,5 x š51 x d97,5 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d90 x š29 x v72 cm |
| maximálna nosnosť | 130 kg |
| maximálna výška cvičenca | 190 cm |
| hmotnosť | 35 kg |
| zdroj napájania | sieťový adaptér |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka429,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline inCondi UB45i II
429,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Rotoped inSPORTline inCondi UB45i II
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk