MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Domáca posila pre udržiavanie kondície! Výkonný stroj v klasickom prevedení s manuálnou úpravou záťaže, snímačmi tepovej frekvencie a nastaviteľnou polohou sedla a držadiel.
Najlepšia cena
279,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
6.00, 6 kg
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm)
190 cm
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia279,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
279,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomVarianty produktu
2 variantyAktuálne zobrazené
Hľadáš spoľahlivý cyklotrenažér na domáce jazdenie? Máš ho mať!
inSPORTline Alfan ponúka stabilnú konštrukciu, polohovateľný rám a všetky základné tréningové funkcie - zároveň však spolieha na manuálne ovládanie a nemusí sa vďaka tomu zapájať do elektriny!
Hodnoty namerané pri tréningu si budeš môcť prezrieť na jednoduchom displeji a vďaka senzorom v držadlách si môžeš dokonca kontrolovať tep. Pod displejom nájdeš aj držiak na tablet, vďaka ktorému môžeš počas tréningu surfovať po internete alebo sledovať zaujímavé videá.
Pre zmenu záťaže stačí iba pootočiť regulačným gombíkom a plynule tak zvoliť vyhovujúcu úroveň. Ak budeš chcieť zastaviť okamžite, potom gombík stlačíš dole a stroj bezpečne zabrzdí.
Tento cyklotrenažér (v čiernej variante) možno pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete stroj rozšíriť škálu cvičení na stroji.
InSPORTline Alfan je skrátka preverená klasika v modernom prevedení - ideálne na doma, kde sa môže zapojiť celá rodina!
Možnosť Bluetooth pripojenia k mobilným aplikáciám (len čierna verzia) na tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 6 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | plynulé nastavenie záťaže |
| brzdný systém | trecí |
| pohon | remeňový |
| voľnobeh | nie |
| HRC program | nie |
| horizontálne nastaviteľné sedlo | áno |
| vertikálne nastaviteľné sedlo | áno |
| horizontálne nastaviteľné riadidlá | nie |
| vertikálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| núdzová brzda | áno |
| ochranný kryt zotrvačníka a remeňa | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| displej | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| celkové rozmery stroja | d112 x š48 x v115 cm |
| výška sedla | 87 - 99 cm |
| rozmery balenia | d104 x š23 x v85 cm |
| maximálna nosnosť | 100 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 28 kg |
| zdroj napájania | 2xAA batérie (tužkové) |
| kategória | HC (podľa normy EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaCyklotrenažér inSPORTline Alfan
279,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Alfan čierno-červená
279,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Cyklotrenažér inSPORTline Alfan - Farba: Červená
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk