MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Rotoped inSPORTline Petyr UB
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Nenáročný, nenápadný, ale hlavne účinný - s týmto ručne ovládaným rotopedom doma spálite kalórie jedna radosť!
Najlepšia cena
189,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
3.50, 3.50 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
110.00, 110 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia189,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
189,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomRotoped pre každého! Nasadnite na inSPORTline Petyr UB a rozbehnite to z pohodlia domova! Kompaktný trenažér s manuálnym ovládaním záťaže a minimálnym nastavením si obľúbia najmä tí, ktorí hľadajú skôr ľahší a jednoduchší stroj na domáce cvičenie. Magnetický brzdný systém zaisťuje plynulé šliapanie aj tichý chod, zatiaľ čo displej poskytuje základné informácie o priebehu tréningu. Môžete si tak prepínať medzi dĺžkou trvania tréningu, rýchlosťou, vzdialenosťou, kalóriami a tepovou frekvenciou. Tú si zmeriate vďaka snímačom integrovaným priamo do držadiel.
Pre väčšie pohodlie si môžete prispôsobiť výšku sedla, čo príde vhod, keď sa na stroji bude striedať viac členov domácnosti. A o zábavu bude tiež postarané - vďaka držiaku na displeji si pred seba môžete položiť tablet alebo telefón a cvičiť za sprievodu obľúbenej hudby alebo zaujímavého filmu. Až budete s tréningom hotoví, nie je nič jednoduchšie ako stroj nakloniť a pomocou transportných koliesok ho doviezť do menej frekventovaného kúta. Skrátka ideálny kúsok pre klasický domáci režim!
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 3,5 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| maximálny odpor pri najvyššom stupni záťaže | 150 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 1 |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | nie |
| WATT program | nie |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d 86 x š 48,5 x v 123,5 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d74 x š25 x v54 cm |
| maximálna nosnosť | 110 kg |
| maximálna výška používateľa | 180 cm |
| hmotnosť | 21 kg |
| zdroj napájania | 2x AA batéria |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka189,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline Petyr UB
189,90 EUR
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk