MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Komfortné polohovateľné sedlo, mäkčené úchopy, intuitívne ovládanie, tichý chod, vstavané snímače tepovej frekvencie.
Najlepšia cena
199,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
5.00, 5 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia199,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
199,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomRotoped inSPORTline Ellare II je rotoped vhodný do každej domácnosti. Manuálne regulovateľné záťažové koleso s hmotnosťou 5 kg poskytuje 8 stupňov záťaže (odporu). Magnetický brzdný systém zaisťuje tichý a bezproblémový chod.
O pohodlie pri cvičení sa starajú protišmykové držadlá so zabudovanými snímačmi tepu a veľké komfortné sedlo nastaviteľné vertikálne aj horizontálne. Pre prípad nerovného povrchu sú tu nastaviteľné nohy s vyrovnávacím systémom, ktorých súčasťou sú aj transportné kolieska pre ľahký presun rotopedu. Po ruke je aj praktický držiak na fľašu.
Počítač rotopedu Ellare II má jednoduché a intuitívne ovládanie. Je ovládaný jednoducho tromi tlačidlami a má prehľadný displej. Samozrejmosťou je meranie ukazovateľov rýchlosti, vzdialenosti, tepovej frekvencie, času a kalórií.
Tento stroj je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie (platí pre stroje s dátumom výroby od 10/2024). Cez ne potom môžete cvičenie na stroji oživiť o nové možnosti, ako napríklad o jazdu na virtuálnej trati.
Vďaka týmto vlastnostiam je rotoped inSPORTline Ellare II obľúbeným domácim rotopedom.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| Hmotnosť záťažového kolesa | 5 kg |
| Ovládanie záťaže | manuálne |
| Počet stupňov záťaže | 8 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 205 W |
| Brzdný systém | magnetický |
| Voľnobeh | nie |
| Celkový počet programov | 1 |
| Prednastavené programy | nie |
| Užívateľské programy | nie |
| HRC program | nie |
| Manuálny program | áno |
| Snímače tepovej frekvencie | áno |
| Držiak na fľašu | áno |
| Stojan na tablet | nie |
| Transportné kolieska | áno |
| Systém vyrovnania nerovností | áno |
| Prijímač hrudného pásu | nie |
| Hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| Audio vstup | nie |
| Sklápacia konštrukcia | X |
| Celkové rozmery stroja | v135 cm x š49 cm x d101 cm |
| Rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d87 x š28 x v61 cm |
| Maximálna nosnosť | 120 kg |
| Maximálna výška používateľa | 180 cm |
| Hmotnosť | 24,2 kg |
| Zdroj napájania | 2x AA batérie (tužkové) |
| Kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| Použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaRotoped inSPORTline Ellare II
199,90 EUR
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Fotky ponuky
6 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Ellare II čierno-modrá
199,90 EUR
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Rotoped inSPORTline Ellare II - Farba: Modrá
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk