MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skvele vyvážený domáci trenažér, ktorý zaujme silným zotrvačníkom, jednoduchým ovládaním a maximálne nastaviteľným robustným rámom!
Najlepšia cena
439,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
18.00, 18 kg
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm)
185 cm
Maximálna nosnosť
130.00, 130 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia439,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
439,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomCyklotrenažér inSPORTline Drakkaris je ideálnou posilou pre tých, ktorí chcú nekompromisne spáliť prebytočné kalórie a nechce sa im vyrážať do fitka!
Jeho sila spočíva v jednoduchosti – remeňový pohon s trecím brzdným systémom je zárukou tichého chodu, zatiaľ čo displej ponúka len tie najdôležitejšie funkcie. Aj tak si ale užijete intenzívny tréning. Navyše nie je potrebné zapájať trenažér do siete, čo príde vhod pri hľadaní vhodného miesta pre tréning.
Robustné záťažové koleso je umiestnené v zadnej časti stroja a zaisťuje tak skvelé vyváženie. Polohu sedadla aj madiel je možné horizontálne aj vertikálne upraviť, takže si môžete stroj maximálne prispôsobiť svojej postave. Záťaž sa nastavuje ľahko pomocou ručnej páčky. Pre ľahký presun je inSPORTline Drakkaris vybavený párom transportných koliesok.
Stroj je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete využívať ďalšie funkcie (platí pre stroje s dátumom výroby od 9/2025).
Tento cyklotrenažér je skrátka skvelým partnerom pre všetkých zapálených športovcov, ktorí to chcú doma poriadne rozbehnúť!
Záťažové koleso je kľúčovým prvkom každého cyklotrenažéra. Pri stroji inSPORTline Drakkaris ho nájdete v zadnej časti stroja, čo prispieva k lepšiemu vyváženiu a autentickejšej simulácii jazdy na bicykli. Zotrvačník navyše váži 18 kg, čo prispieva k plynulému a tichému chodu!
Aby ste na cyklotrenažéri mohli trénovať naozaj efektívne, musíte zaujať ten správny posed a k tomu samozrejme potrebujete ten správny rám. Na tomto modeli si ľubovoľne upravíte výšku sedadla aj madiel. Obidve časti tiež posuniete dopredu alebo dozadu, aby rám vyhovoval vašim telesným proporciám.
Trenažér ponúka celkovo 8 stupňov záťaže. Tie si upravíte pomocou páčky strategicky umiestnenej na dosah ruky! Manuálne ovládanie má výhodu v tom, že stroj nemusíte zapájať do elektriny. Vystačíte si iba s batériami do displeja!
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 18 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 stupňov |
| brzdný systém | trecí |
| pohon | remeňový |
| voľnobeh | nie |
| HRC program | nie |
| horizontálne nastaviteľné sedlo | áno |
| vertikálne nastaviteľné sedlo | áno |
| horizontálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| vertikálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| núdzová brzda | áno |
| ochranný kryt zotrvačníka a remeňa | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| displej | áno |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| celkové rozmery stroja | d 140 x š 63 x v 131 cm |
| výška sedla | 91,5 - 113 cm |
| rozmery balenia | d116 x š25 x v96 cm |
| maximálna nosnosť | 130 kg |
| maximálna výška používateľa | 185 cm |
| hmotnosť | 48 kg |
| zdroj napájania | 1x 3V CR2032 (displej) |
| kategória | HC (podľa normy EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka439,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Drakkaris
439,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Cyklotrenažér inSPORTline Drakkaris
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk