MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Užite si doma plynulú a ničím nerušenú jazdu! S magnetickou úpravou záťaže, vysokou nosnosťou a prispôsobiteľným rámom nemáte čo riešiť!
Najlepšia cena
309,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
6.00, 6 kg
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm)
190 cm
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia309,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
309,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomChceš to doma rozbehnúť rovnako tak ako vonku? S cyklotrenažérom Agneto ti to pôjde samo!
Vďaka magnetickému brzdnému systému si užiješ plynulé šliapanie bez zbytočného hluku. Stabilný rám ponúka nosnosť až 120 kg, rovnako tak ako možnosť polohovania sedla i držadiel - stroj si teda môže prispôsobiť každý člen rodiny. Vďaka manuálnemu ovládaniu nemusíš trenažér zapájať do elektriny a hľadať tak pre neho špeciálne miesto blízko zásuvky.
Hodnoty namerané počas tréningu si môžeš prezerať na jednoduchom displeji a vďaka senzorom v držadlách si môžeš dokonca kontrolovať tep. Nad displejom nájdeš aj držiak na tablet, vďaka ktorému môžeš počas tréningu surfovať po internete alebo sledovať zaujímavé videá.
Pre zmenu záťaže stačí pootočiť regulačným kolieskom na boku a plynulo tak zvoliť vyhovujúcu úroveň. Ak budeš chcieť zastaviť okamžite, stačí stlačiť bezpečnostnú páčku a stroj bezpečne zabrzdí.
Tento stroj je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie (platí pre stroje s dátumom výroby od 8/2024). Cez nich potom môžete cvičenie na stroji oživiť o nové možnosti, ako napríklad o jazdu na virtuálnej trati.
Čo sa týka domáceho tréningu je tento stroj jednoducho na nezaplatenie - skvelý pomer ceny a kvality z neho robí spoľahlivého pomocníka do každej domácnosti!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami skrze Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby od 8/2024):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 6 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| maximálny odpor pri najvyššom stupni záťaže | 258 W |
| brzdný systém | magnetický |
| pohon | remeňový |
| voľnobeh | nie |
| HRC program | nie |
| horizontálne nastaviteľné sedlo | áno |
| vertikálne nastaviteľné sedlo | áno |
| horizontálne nastaviteľné riadidlá | nie |
| vertikálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| núdzová brzda | áno |
| ochranný kryt zotrvačníka a remeňa | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| displej | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| celkové rozmery stroja | d 120 x š 61 x v 124 cm |
| výška sedla | 82 - 95 cm |
| rozmery balenia | d107 x š25 x v88 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 30,7 kg |
| zdroj napájania | 2x AAA batéria |
| kategória | HC (podľa normy EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka309,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Agneto
309,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Cyklotrenažér inSPORTline Agneto
Fotky ponuky
11 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk