MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Elegán pre domáce spaľovanie kalórií a tvarovanie postavy s tichým chodom, pevnou konštrukciou a snímačmi tepovej frekvencie.
Najlepšia cena
269,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
6.00, 6 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
130.00, 130 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia269,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
269,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomChcete rýchlo spáliť kalórie v pohodlí domova? Schudnúť prebytočné kilá? Dostať sa do formy alebo posilniť svalstvo nôh? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali kladne, zvolili ste rotoped inSPORTline Klegan správne.
Rotoped je jednou z najobľúbenejších domácich cvičebných pomôcok a nie je to náhoda. Nezaberie Vám doma veľa miesta, vďaka systému BeltDrive je veľmi tichý a cvičenie na ňom je pohodlné a rovnako efektívne ako na iných, veľkých strojoch. Navyše je Klegan vhodný pre každú vekovú skupinu a zacvičí si tak celá rodina. Nesmiete sa oň ale hádať!
Vďaka možnosti vertikálneho aj horizontálneho nastavenia sedla si správnu polohu a pohodlný posed nájde naozaj každý. Pri Klegane si ako pri jednom z mála rotopedov v tejto cenovej relácii nastavíte aj uhol madiel. Nebudete tak musieť ruky naťahovať alebo krčiť a Vaša vlastná fyzička bude to jediné, čo Vás v dĺžke šliapania bude obmedzovať. S radosťou budete sledovať, ako sa s každým ďalším tréningom bude táto doba predlžovať. Robustná konštrukcia zaisťuje vysokú stabilitu a nosnosť až 130 kg aj pre poriadnych chlapov.
Bezúdržbový magnetický brzdný systém ponúka 8 stupňov záťaže, z ktorých si ten vhodný vyberie každý. Ak s cvičením začínate, nižšia záťaž pre Vás bude ideálna. Tie vyššie naopak dajú zabrať aj športovo založeným jedincom a s kondičkou pomôžu aj im.
Rotopedu inSPORTline Klegan nechýba nič, čo by ste pri svojom domácom cvičení mohli potrebovať. Snímače tepovej frekvencie v madlách Vám ukážu, ako intenzívne cvičíte a či by ste mali zvoliť alebo zabrať. Tepovú frekvenciu spolu s ďalšími údajmi, ako je dĺžka cvičenia, rýchlosť alebo počet spálených kalórií, prehľadne ukáže veľký displej. Dodržiavanie pitného režimu je pri cvičení nesmierne dôležité. S držiakom na fľašu nebudete na dopĺňanie tekutín zabúdať a svoj obľúbený drink budete mať vždy po ruke.
Tento rotoped je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete využívať ďalšie funkcie (platí pre stroje v čierno-striebornom variante s dátumom výroby od 6/2024).
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje v čierno-striebornom variante s dátumom výroby od 6/2024):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 6 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| maximálny odpor pri najvyššom stupni záťaže | 212,50 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d88 x š50 x v132 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d90 x š26 x v64 cm |
| maximálna nosnosť | 130 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 28 kg |
| zdroj napájania | 2xAA batérie |
| kategória | HA (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaRotoped inSPORTline Klegan
269,90 EUR
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Klegan čierno-strieborná
269,90 EUR
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Rotoped inSPORTline Klegan - Farba: Strieborná
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk