MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Mini rotoped inSPORTline Raryo
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Mimoriadne skladný stroj s plynulým nastavením záťaže, s ktorým doma precvičíte hornú aj dolnú polovicu tela.
Najlepšia cena
34,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Brzdný systém
Trecí
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia34,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
34,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomMini rotoped inSPORTline Raryo je malý a jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín. Na rotopede sa dá totiž šliapať klasicky nohami, ale môžu byť zapojené aj paže, ramená a horná časť chrbta. Rotoped je vybavený malým jednotlačidlovým počítačom, na ktorom sú zobrazené údaje ako spálené kalórie, celkový počet otáčok, počet otáčok za minútu a čas. S kľukami možno šliapať oboma smermi a zapájať tak môžete rôzne svalové partie. Smer otáčania nemá vplyv na namerané údaje.
Intenzita záťaže je regulovaná pomocou otáčacej skrutky. Ľahko si tak nastavíte náročnosť presne pre svoje potreby. Nôžky s protišmykovou úpravou zaručujú stabilitu. Naviac sa dajú zložiť, takže pri nepoužívaní rotoped nezaberá naozaj skoro žiadne miesto. Vďaka svojej konštrukcii je rotoped inSPORTline Raryo vhodný aj pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, zlou stabilitou či problémami spôsobenými dlhodobým sedením.
Pri cvičení môžete zapojiť nohy, paže, chrbát i ramená
Keď rotoped práve nepoužívate, schováte ho kamkoľvek
Displej Vám prehľadne ukáže počet otáčok, čas cvičenia alebo spálené kalórie
Otočením skrutky si ľahko prispôsobíte záťaž presne svojim potrebám
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | X |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | plynulé nastavenie záťaže |
| brzdný systém | trecí |
| voľnobeh | X |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| transportné kolieska | nie |
| systém vyrovnania nerovností | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery stroja | d 48,5 x š 36,5 x v 26,5 cm |
| rozmery v sklopenom stave | d 32 x š 36,5 x v 18,7 cm |
| rozmery balenia | d36 x š19 x v36 cm |
| maximálna nosnosť | 100 kg |
| maximálna výška používateľa | bez obmedzenia |
| hmotnosť | 2,3 kg |
| zdroj napájania | batéria AG13 LR44 (gombíková, súčasťou balenia) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka34,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline Raryo
34,90 EUR
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk