MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Spoľahlivý moderný rotoped s magnetickým brzdným systémom, nastaviteľným rámom a všetkými dôležitými funkciami!
Najlepšia cena
214,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
5.00, 5 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
110.00, 110 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia214,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
214,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomS domácim rotopedom inSPORTline Animaran rozhýbete telo efektívne a kedykoľvek sa vám bude chcieť!
Vďaka pevnému rámu s nastaviteľným sedadlom sa naň bez problémov posadí každý do výšky 190 cm a hmotnosti 110 kg. Sedadlo je možné upraviť vertikálne aj horizontálne tak, aby ste dosiahli dokonalý posed pre vašu postavu.
Trenažér disponuje magnetickým brzdným systémom, ktorý zaisťuje tichý a plynulý chod. Pomocou regulačnej skrutky potom môžete počas tréningu meniť stupeň odporu podľa toho, akú záťaž budete preferovať.
Potom už je len na vás, ako využijete univerzálnu programovú výbavu stroja. Na elektronickom displeji si môžete nastaviť cieľovú hodnotu času, vzdialenosti, kalórií alebo tepovej frekvencie. Tep si počas tréningu navyše môžete kontrolovať pomocou snímačov v penových madlách. Displej samozrejme všetky namerané dáta zobrazuje a vy tak budete mať dokonalý prehľad o tom, ako sa vám darí!
Tento rotoped je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete využívať ďalšie funkcie (platí pre stroje s dátumom výroby od 9/2025).
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby od 9/2025):
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 5 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| maximálny odpor pri najvyššom stupni záťaže | 160 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | nie |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície(Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | nie |
| systém vyrovnávania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| skladacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d87 x š52 x v138 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | 92 x 54 x 26 cm |
| maximálna nosnosť | 110 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 23 kg |
| napájanie | 2 x AAA |
| kategória | HC (podľa EN957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka214,90 EUR
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Fotky ponuky
9 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Animaran
214,90 EUR
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Rotoped inSPORTline Animaran
Fotky ponuky
10 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk