MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Malý rotoped, s ktorým v pohodlí domova precvičíte ruky i nohy. Jednoduché ovládanie, plynulé nastavenie záťaže, ergonomické rukoväte.
Najlepšia cena
49,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
1.50, 1.50 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia49,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
49,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomMini rotoped inSPORTline Pynero je malý a jednoduchý nástroj pre precvičenie horných aj dolných končatín.
Na rotopede sa dá totiž šliapať klasicky nohami, ale môžu byť zapojené aj paže, ramená a horná časť chrbta. Rotoped je vybavený malým jednotlačidlovým počítačom, na ktorom sú zobrazené údaje ako spálené kalórie, počet otáčok alebo čas cvičenia. S kľukami možno šliapať oboma smermi a zapájať tak môžete rôzne svalové partie. Smer otáčania nemá vplyv na namerané údaje.
Intenzita záťaže je regulovaná pomocou manuálne otáčavej skrutky, ktorou sa buď povoľuje, alebo uťahuje pásový systém záťaže, na základe ktorého rotoped funguje. Ľahko si tak nastavíte náročnosť presne pre svoje potreby.
Nôžky s protišmykovou úpravou zaručujú stabilitu a vďaka ergonomicky tvarovaným pedálom / rukovätiam je pohodlné šliapanie aj točenie rukami.
Rotoped inSPORTline Pynero je vhodný aj pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, zlou stabilitou či problémami spôsobenými sedavým spôsobom života.
Pri cvičení môžete zapojiť nohy, paže, chrbát i ramená
Točia sa oboma smermi, takže môžete zapojiť viac svalov
Displej Vám prehľadne ukáže počet otáčok, čas cvičenia alebo spálené kalórie
Otočením skrutiek si ľahko prispôsobíte záťaž presne svojim potrebám
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 1,5 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | plynulé nastavenie záťaže |
| brzdný systém | pásový |
| voľnobeh | X |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| transportné kolieska | nie |
| systém vyrovnania nerovností | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d40 x š34,5 x v30 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d42 x š20 x v32 cm |
| maximálna nosnosť | 100 kg |
| maximálna výška používateľa | bez obmedzenia |
| hmotnosť | 4,5 kg |
| zdroj napájania | batéria (1x AAA, súčasťou balenia) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaMini rotoped inSPORTline Pynero
49,90 EUR
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Fotky ponuky
7 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Pynero čierna
49,90 EUR
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Mini rotoped inSPORTline Pynero - Farba: Čierna
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk