MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Trenažér so systémom 24 prevodov, tichou magnetickou brzdou, pohodlným sedlom a pripojením k mobilným aplikáciám!
Najlepšia cena
429,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
7.00, 7 kg
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm)
200 cm
Maximálna nosnosť
130.00, 130 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia429,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
429,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomDostaňte sa do formy rýchlejšie a zábavnejšie s cyklotrenažérom inSPORTline inCondi S150i!
Zažite skutočný zážitok z jazdy vďaka možnosti pripojenia k mobilným aplikáciám a stojanu na tablet alebo telefón. Môžete tak trénovať v simulovanom teréne pokojnej prírody alebo náročného horského stúpania, a to všetko na displeji vášho smartphonu alebo tabletu a hlavne z pohodlia domova. Keď nie ste pripojení k aplikácii, môžete jednoducho sledovať všetky svoje merania na jednoduchom displeji.
Magnetický brzdný systém zabezpečuje úplne plynulý pohyb a veľmi tichú prevádzku, navyše je kombinovaný s okamžitou trecou brzdou pre maximálnu bezpečnosť. Sedlo a riadidlá si môžete ľahko prispôsobiť rýchlym nastavením páčok tak, aby vyhovovali vašej postave. Robustný rám a pohodlné sedlo zaručujú pohodlie aj počas dlhých tréningov.
Cykotrenažér inCondi S150i dokonale simuluje prevody - rovnako ako na bicykli. Na výber máte celkovo 24 prevodov, ktoré sa dajú nastaviť podobne ako na bicykli s 3x8 rýchlosťami. Okrem toho je k dispozícii 6 prednastavených programov a ďalšie 4 používateľské programy si môžete nastaviť sami.
Riadidlá s praktickými tlačidlami pre zmenu záťaže ponúkajú rôzne úchopy pre čo najpohodlnejšiu polohu počas tréningu, prehľadný displej zobrazujúci aktuálne údaje o jazde a integrovaný stojan na tablet alebo telefón, takže si počas cvičenia môžete prehrávať videá, počúvať hudbu alebo čítať na svojom zariadení. Obohaťte svoj tréning pohodlím, technológiami a zábavou.
Ponorte sa do tréningu plného motivácie a výziev. Vďaka mobilným aplikáciám Zwift, Kinomap a Fitshow sa môžete ponoriť do virtuálnych svetov, pretekať s priateľmi alebo sa nechať viesť profesionálnymi trénermi. Tieto aplikácie vám umožňujú sledovať pokrok, stanovovať si ciele a dosahovať nové osobné rekordy, a to všetko z pohodlia domova a priamo z displeja vášho smartphonu alebo tabletu! Premeňte každodenný tréning na nezabudnuteľný zážitok a posuňte svoju kondíciu na vyššiu úroveň!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami pomocou Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 7 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 24 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach za minútu | 418 W |
| brzdový systém | magnetický |
| pohon | remeňový |
| voľnobeh | nie |
| HRC program | áno |
| horizontálne nastaviteľné sedlo | áno |
| vertikálne nastaviteľné sedlo | áno |
| horizontálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| vertikálne nastaviteľné riadidlá | áno |
| núdzová brzda | áno |
| ochranný kryt zotrvačníka a remeňa | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností podlahy | áno |
| displej | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| celkové rozmery | d121 x š51 x v134,5 cm |
| výška sedla | 94,5-112 cm |
| maximálna vzdialenosť medzi riadidlami a sedlom | 94,5 cm |
| rozmery balenia | 106 x 22,5 x 102 cm |
| maximálna nosnosť | 130 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 44,50 kg |
| príkon | 9W |
| napájanie | AC adaptér 9V, 1A |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka429,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline inCondi S150i
429,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Cyklotrenažér inSPORTline inCondi S150i
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk