MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Ľahký a tichý rotoped so skladacou konštrukciou v zaujímavom dizajne! Skvelá pomôcka na domáce cvičenie so všetkými funkciami klasického domáceho rotopedu.
Najlepšia cena
189,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
3.00, 3 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia189,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
189,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomHľadáte nenápadný multifunkčný prístroj, z ktorého môžete vyťažiť maximum? Práve na to je určený skladací rotoped inSPORTline Xbike Max!
S nastaviteľným uhlom rámu, pohodlným sedadlom s opierkami a expandérmi na nohy a ruky určite vyhráte. Trenažér má tiež kompaktný dizajn, ktorý sa dá ľahko zložiť a po skončení tréningu pohodlne uložiť mimo dosahu.
Trenažér má prehľadný LCD displej, na ktorom môžete sledovať svoje merania vrátane srdcovej frekvencie. Tá sa sníma pomocou senzorov v rukovätiach. Nastavovacia skrutka vám potom umožní upraviť záťaž podľa toho, ako veľmi sa chcete presadiť. K dispozícii je 16 úrovní.
Okrem toho sa môžete tešiť na polohovateľné sedlo, bočné rukoväte, ktoré vám umožnia šliapať ako na rotopede, a dokonca aj na spodnú kladku s popruhom na posilnenie nôh.
Tento stroj je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu prostredníctvom rozhrania Bluetooth a mobilnej aplikácie (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2024 alebo neskorším). Prostredníctvom nich potom môžete do tréningu na stroji pridávať nové možnosti, napríklad jazdu na virtuálnej dráhe.
Vďaka 16 úrovniam odporu máte určite na čom cvičiť. Ak vás však klasické šliapanie do pedálov omrzí, môžete sa oprieť, nechať ruky odpočívať a zvoliť si ležérnejšiu jazdu, rovnako ako na rotopede. Ak naopak chcete zapojiť ruky ešte viac, chopte sa expandéra s rukoväťami. Nakoniec je tu aj kladka s expandérom vzadu na dodatočné posilnenie nôh.
Na efektívny tréning na bežeckom páse je dôležitá optimálna výška sedadla a uhol rámu. Oboje sa dá nastaviť vďaka nastaviteľnej konštrukcii, takže so strojom môžu pohodlne pracovať ľudia vysokí až 185 cm. Sedadlo môžete nastaviť aj do niekoľkých rôznych uhlov. Samotné sedlo má ergonomický tvar a mäkké čalúnenie.
Rám je nielen nastaviteľný, ale aj skladací. To sa hodí v priestoroch, kde je potrebné stroj upratať, aby príliš neprekážal. Skladacia konštrukcia vám však dáva aj možnosť jednoducho zbaliť rotoped do auta a vziať ho so sebou na dovolenku. A keďže je stroj napájaný z batérie, nemusíte sa starať o prívod elektrickej energie.
možnosť pripojenia k mobilným aplikáciám prostredníctvom Bluetooth na ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2024 alebo neskorším):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 3 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 16 |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | nie |
| celkový počet programov | 1 |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery stroja | d108 x š52 x v107 cm |
| rozmery v sklopenom stave | d51 x š52x v136 cm |
| rozmery balenia | d85,5 x š38,5 x v28 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| maximálna výška cvičenca | 185 cm |
| hmotnosť | 19,5 kg |
| zdroj napájania | 2 x AAA batérie (ovládací panel) |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka189,90 EUR
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Xbike Max
189,90 EUR
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Skladací rotoped inSPORTline Xbike Max
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk