MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Štýlový profesionálny bicykel na cvičenie s vlastným TFT LCD displejom. Bezdrôtové a USB nabíjanie telefónu, podpora mobilných športových aplikácií, veľký výber programov.
Najlepšia cena
1 499,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
10.00, 10 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 499,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 499,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomHľadáte spoľahlivý a odolný bicykel na cvičenie, ktorý má zároveň moderný dizajn? Bicykel inSPORTline Velocer UB je tou správnou voľbou nielen pre vyťažené komerčné posilňovne, ale aj pre nadšených športovcov.
Vďaka stabilnej konštrukcii a nosnosti až 150 kilogramov je ideálny nielen pre profesionálnych športovcov, ale aj pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť fyzickú kondíciu a zhodiť nadbytočné kilogramy. Vďaka rozmerom 104 x 59 x 146 cm navyše nezaberá toľko miesta ako iné bežecké pásy a jeho štýlový dizajn zapadne do každej komerčnej alebo domácej posilňovne.
Pri zlepšovaní kondície vám môže pomôcť aj program Recovery, ktorý dokáže vyhodnotiť úroveň vašej kondície, aby ste vedeli, ako lepšie cvičiť, a videli svoj pokrok. To je však len jeden z 24 programov, ktoré rotoped inSPORTline Velocer UB ponúka. Okrem 21 prednastavených programov vrátane 3 cieľových programov sú k dispozícii aj 3 užívateľské režimy, ktoré si môžete prispôsobiť čisto podľa seba.
Všetko si ľahko nastavíte na prehľadnom TFT LCD displeji, ktorý zobrazuje všetky dôležité a dôležité informácie, ako sú kalórie, rýchlosť, otáčky za minútu, čas, vzdialenosť, výkon alebo úroveň náročnosti.
Rotoped inSPORTline Velocer UB navyše podporuje aj niekoľko mobilných športových aplikácií, vďaka ktorým bude váš tréning ešte efektívnejší. Využívať môžete napríklad obľúbené Kinomap, Zwift, Rouvy alebo TrainerRoad, ktoré sa k vášmu mobilu alebo tabletu pripájajú cez Bluetooth.
O pohodlie počas tréningu sa stará ergonomické nastaviteľné sedlo, ktoré sa dá nastaviť nielen vertikálne, ale aj horizontálne. Podporné rukoväte sú vybavené zabudovanými snímačmi a ovládacími prvkami. Veľkou výhodou je možnosť nabíjania telefónu nielen prostredníctvom USB portov, ale aj bezdrôtovo. Telefón si tak môžete v pokoji dobíjať a zároveň počúvať hudbu cez zabudované kvalitné reproduktory, ktoré môžete pripojiť aj bezdrôtovo - cez Bluetooth.
Či už teda potrebujete trénovať na preteky, zlepšiť si kondíciu alebo schudnúť, rotoped inSPORTline Velocer UB je tu pre každú príležitosť.
Možnosť prepojenia k mobilným aplikáciám cez Bluetooth na tréning a ovládanie stroja z mobilu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 10 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 24 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 400 W |
| brzdný systém | elektro-magnetický (EMS) |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 24 |
| prednastavené programy | 21 |
| používateľské programy | 3 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| funkcia pauzy | áno |
| funkcia úspory energie | áno |
| bezdrôtové nabíjanie | áno, pre telefón |
| USB port | USB-A, USB-C |
| audio výstup | Bluetooth |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno, cez Bluetooth |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | 104 x 59 x 146 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | 119 x 39 x 62 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| maximálna výška cvičenca | bez obmedzenia |
| hmotnosť | 51 kg |
| napájanie | napájací kábel (AC230V 0,5A 50/60Hz, AC120V 1A 50/60Hz) |
| kategória | SA (podľa normy EN20957) |
| použitie | komerčné, domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 499,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline Velocer UB
1 499,90 EUR
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Rotoped inSPORTline Velocer UB
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk