MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Trenažér s maximálnym prispôsobením. Horizontálne a vertikálne nastavenie sedadla aj riadidiel. Až 8 úrovní záťaže, prepojenie s aplikáciami.
Najlepšia cena
999,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
18 kg, 18.00
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna odporúčaná výška používateľa (cm)
200 cm
Maximálna nosnosť
120 kg, 120.00
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia999,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
999,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomRobustný trenažér, ktorý urobí z každého monotónneho tréningu zábavu. To je cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000, ktorý zvyšuje komfort pri cvičení nielen vďaka širokým možnostiam prispôsobenia, ale aj vďaka prepojeniu s mobilnými fitness aplikáciami.
Na prvý pohľad vás zaujme príjemný dizajn cyklotrenažéra inSPORTline ZenRoute 1000, ale nemusíte sa obávať, že by ste si zaobstarali niečo, čo len pekne vyzerá. Vieme, že záťažové koleso je jedným z najdôležitejších prvkov správneho cyklotrenažéra. Preto ho nájdete v zadnej časti tohto modelu, kde prispieva k lepšej stabilite stroja. Hmotnosť kolesa je 18 kilogramov a vďaka 8-stupňovému nastaveniu si môžete zvoliť záťaž podľa seba.
Okrem toho, že má trenažér inSPORTline ZenRoute nosnosť až 120 kilogramov, ponúka možnosť prispôsobiť si sedadlo aj riadidlá. Navyše si nevyberiete len vertikálne nastavenie, ale oboje si môžete nastaviť aj horizontálne. Takže budete mať zakaždým správne sedadlo a váš tréning bude efektívnejší.
Vstavaný LCD displej vám počas tréningu umožňuje zobraziť bežné údaje, ako je rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie a tepová frekvencia. Ak však túžite po niečom viac, máme dobrú správu. Trenažér môžete jednoducho pripojiť k mobilným aplikáciám, ako sú FitShow, Kinomap alebo Zwift. Môžete tak navštíviť najpopulárnejšie svetové trate alebo pretekať s inými športovcami priamo na displeji vášho smartphonu alebo tabletu.
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 18 kg |
|---|---|
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| brzdový systém | magnetický |
| pohon | remeň |
| voľnobeh | nie |
| horizontálne nastavenie riadidiel | áno, 11 úrovní nastavenia |
| vertikálne nastavenie riadidiel | áno, 10 úrovní nastavenia |
| horizontálne nastavenie sedadla | áno, 11 úrovní nastavenia |
| vertikálne nastavenie sedadla | áno, 10 úrovní nastavenia |
| držiak na fľašu | áno |
| kolieska na jednoduché premiestňovanie | áno |
| systém vyrovnávania nerovností podlahy | áno |
| displej | áno |
| snímače tepovej frekvencie v rukovätiach | nie |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| celkové rozmery | 127 x 64,5 x 149 cm |
| maximálna nosnosť (kg) | 120 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 63 kg |
| napájanie | konzola: 2xAAA 1,5 V batérie, snímač: 1x CR2032 batéria |
| kategória | SB (podľa normy EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukainSPORTline ZenRoute 1000
999,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
999,90 EUR
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Cyklotrenažér inSPORTline ZenRoute 1000
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk