MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Tichý ergometer, ktorý prepojíte s inteligentnými zariadeniami a zaujímavými mobilnými aplikáciami, s jednoducho nastaviteľným sedlom a priestrannými riadidlami pre maximálny pôžitok z cvičenia.
Najlepšia cena
539,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
7.00, 7 kg
Hrudný pás
áno
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia539,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
539,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomHľadáte pevný, ale zároveň vcelku kompaktný stroj na posilnenie kondície a spevnenie nôh, určený pre celú rodinu? Máte radi moderné technológie a chcete si spríjemniť cvičenie niečím atraktívnym? Tu ste na správnej adrese!
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i patrí medzi stroje vhodné do domácnosti. Vysokú efektivitu cvičenia potom zaisťuje záťažové koleso s hmotnosťou 7 kg a tichý magnetický brzdný systém, ktorý dokáže vďaka 32 nastaviteľným stupňom obtiažnosti pohyb tohto zotrvačníka dostatočne sťažiť. A vďaka skutočne minimálnej hlučnosti môže celá rodina v jednej miestnosti sledovať napríklad televíziu a jeden z nej šliapať bez toho, aby niekoho rušil.
Medzi hlavnú prednosť patrí celková kvalita spracovania. Vďaka robustnému telu a kvalitným materiálom je zaručená vysoká stabilita as tým spojená aj vysoká nosnosť až 150 kg. Zároveň dobre poslúži aj vysokým cvičencom.
Rotoped je vybavený počítačom so špičkovým dizajnom a množstvom funkcií. Keďže ide o ergometer, ovládanie záťaže sa vykonáva elektronicky práve cez počítač. Ponúka rad prednastavených programov s rôznymi režimami obťažnosti. Zároveň je doplnený o špeciálne programy, ako je funkcia FAT, ktorá je schopná zmerať obsah tuku vo Vašom tele (BMI) alebo HRC program, ktorý prispôsobuje záťaž optimálnej tepovej frekvencii. V neposlednom rade disponuje aj programom pre orientačný test kondície (Recovery). Prečítajte si tiež naše tipy, ako cvičiť, aby ste chudli na rotopede. V neposlednom rade disponuje aj programom pre orientačný test kondície (Recovery).
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i je ľahko premiestniteľný vďaka transportným kolieskam v prednej časti stroja, a tak ho dokážete presunúť bez väčšej námahy viac-menej všade.
Prepojenie rotopedu s aplikáciou iC+ Training a ďalšími patrí medzi hlavnú prednosť. Cez aplikáciu môžete nastavovať programy, ukladať Vaše namerané hodnoty, zdieľať na sociálnych sieťach či kontrolovať aktuálne informácie pri jazde (srdcový tep, rýchlosť, vzdialenosť, a iné).
V mobilnej aplikácii iC+ Training si môžete nastaviť ktorúkoľvek trasu na svete a to priamo na Google Maps. Môžete tak jazdiť v uliciach Paríža, po plážach v Miami alebo na horách v Krkonošiach či ďalších zaujímavých miestach. Počas tréningu môžete sledovať reálne snímky trasy, tak ako poznáte zo Street View. Záťaž rotopedu navyše kopíruje priebeh prevýšenia, vďaka čomu je možné dosiahnuť ešte väčšiu reálnosť. Poznávajte svet z pohodlia domova.
Aplikácia samozrejme ďalej ponúka aj spúšťanie, nastavovanie a ovládanie funkcií stroja priamo z Vášho mobilného zariadenia. A pretože je práve počítané aj s používaním chytrých zariadení, disponuje stroj praktickým držiakom na elektronické prístroje, knižky či noviny.
Vďaka týmto vlastnostiam, vysokej univerzálnosti a výbornému pomeru ceny a výkonu je stroj inSPORTline inCondi UB60i častou voľbou zákazníkov. Zaobstarajte si tento obľúbený trenažér aj Vy!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetoothpre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 7 kg |
| prevodový pomer otáčok stred : záťažové koleso | 1:8,1 |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 32 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 270 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 20 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | áno (55%, 75%, 90% a cieľový) |
| WATT program | áno |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | 102 x 56 x 149 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | 98 cm x 25 cm x 68 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 34,6 kg |
| príkon | 11,7W |
| zdroj napájania | sieťový adaptér 9V, 1.3A pre AC 100V ~ 240V |
| kategória | HA (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Otázka: Aký je rozdiel medzi klasickým rotopedom a ergometrom, ktorým je model UB60i?
Odpoveď: Zatiaľ čo pri klasickom rotopede musíte záťaž zvyšovať manuálne (zvyčajne otáčaním kolieska), ergometer má elektronické ovládanie záťaže priamo z displeja. To umožňuje využívať prednastavené cvičebné profily, kedy trenažér sám pridáva alebo uberá záťaž podľa zvoleného programu, prípadne komunikuje napriamo s fitness aplikáciami.
Otázka: Naozaj trenažér reaguje na kopec vo videu v aplikácii Kinomap?
Odpoveď: Áno! Vďaka elektronickému ovládaniu záťaže funguje rotoped s aplikáciou Kinomap a iC+ Training úplne interaktívne. Ak na videu či mape začnete stúpať do kopca, rotoped automaticky zvýši magnetický odpor, aby ste do pedálov museli šliapať väčšou silou. Zážitok z domáceho tréningu je tak maximálne realistický.
Otázka: Pre koho je rotoped svojimi rozmermi vhodný?
Odpoveď: Model inCondi UB60i disponuje extrémne robustným rámom, vďaka ktorému bez problémov znesie zaťaženie až 150 kg. Výšku sedadla aj náklon riadidiel je možné plynule upravovať vo veľkom rozsahu, trenažér tak komfortne poslúži drobnejším postavám aj vysokým používateľom s výškou až do 200 cm. Je ideálnou voľbou pre celú rodinu.
Otázka: Ako pripojím pribalený hrudný pás?
Odpoveď: Hrudný pás, ktorý od nás dostanete v balení, funguje na báze nekódovaného analógového signálu (5 kHz). Nemusíte ho zložito párovať s displejom v žiadnom menu; stačí si pás navlhčiť, upnúť na hrudník a postaviť sa blízko displeja. Prijímač v počítači si signál sám nájde a vašu tepovú frekvenciu zobrazí na monitore. Následne môžete ihneď využívať veľmi populárny HRC program.
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaRotoped inSPORTline inCondi UB60i
539,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline inCondi UB60i čierna
539,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Rotoped inSPORTline inCondi UB60i - Farba: Čierna
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk