MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Spoľahlivý a odolný rotoped s Bluetooth pripojením, ktorý vďaka mobilným aplikáciám dodá tréningu nové rozmery!
Najlepšia cena
749,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
7.00, 7 kg
Hrudný pás
áno
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
200.00, 200 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia749,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
749,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladominSPORTline inCondi UB600i je skvele vybavený a spoľahlivý rotoped, ktorý ide s dobou!
Vďaka technológii inCondi ho totiž môžeš pripojiť k aplikácii na mobilnom telefóne či tablete a spestriť si tak tréning virtuálnymi prechádzkami po celom svete!
Ďalšou prednosťou tohto modelu je robustný rám s nízkym ťažiskom, ktorý bez problému unesie až 200 kg a bude vyhovovať prakticky všetkým výškovým kategóriám. Magnetický brzdný systém potom zaisťuje bezproblémovú a plynulú reguláciu záťaže, a to v rozsahu 32 úrovní.
Všetky namerané hodnoty a informácie o tréningu nájdeš na prehľadnom displeji. Môžeš si tu tiež nastaviť vlastný profilový program alebo po tréningu zmerať svoju mieru zotavenia pomocou funkcie Recovery.
Celková kvalita spracovania je jedna z hlavných výhod tohto modelu. Vďaka robustnému rámu a kvalitným materiálom je zaručená vysoká stabilita a s tým spojená aj vysoká nosnosť až 200 kg. Stroj je tak možné využívať aj v menších posilňovniach či kluboch.
Rotoped ponúka rad programov s rôznymi režimami záťaže. Zároveň je doplnený o špeciálne programy, ako je funkcia FAT, ktorá je schopná zmerať obsah tuku v tele (BMI) alebo HRC program, ktorý prispôsobuje záťaž optimálnej tepovej frekvencii. Nechýbajú ani profilové programy (12), ktoré šetria čas pri nastavovaní jednotlivých údajov používateľa.
Prepojenie rotopedu s aplikáciou iC+ Training a ďalšími patrí medzi jeho hlavné prednosti. Pomocou aplikácie môžeš nastavovať programy, ukladať si namerané hodnoty, zdieľať výsledky svojho tréningu na sociálnych sieťach či kontrolovať aktuálne dáta počas cvičenia (srdcový tep, rýchlosť, vzdialenosť, a i.)
V mobilnej aplikácii iC+ Training si môžeš nastaviť ktorúkoľvek trasu na svete priamo na Google Maps. Môžeš tak jazdiť v uliciach Paríža, po plážach v Miami alebo na horách v Tatrách. Počas tréningu máš možnosť sledovať reálne snímky trasy, tak ako ich poznáš zo Street View. Automatická úprava záťaže naviac kopíruje reálne prevýšenie, čo zážitku dodá na autentickosti. Poznávaj svet z pohodlia domova!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 7 kg |
| prevodový pomer otáčok stred : záťažové koleso | 1:8,7 |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 32 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 270 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 16 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d112 x š56 x v150 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d97 cm x š28 cm x v67 cm |
| maximálna nosnosť | 200 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 44 kg |
| príkon | 11,7W |
| zdroj napájania | sieťový adaptér 9V, 1,3A pre AC 100V ~ 240V |
| kategória | SB (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | komerčné, domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka749,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline inCondi UB600i
749,90 EUR
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Rotoped inSPORTline inCondi UB600i
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk