MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptical inSPORTline Velocer ET
Eliptical inSPORTline Velocer ET
Eliptical inSPORTline Velocer ET
Eliptical inSPORTline Velocer ET
Eliptical inSPORTline Velocer ET
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Profi trenažér, tichý chod, kvalitný dizajn, vysoká nosnosť, 10,1" TFT LCD displej, 24 programov, elektronický sklon, bezdrôtové nabíjanie telefónu, stojan na nápoje.
Najlepšia cena
2 699,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
1
partner v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
10.00
Umiestnenie záťažového kolesa
vpredu
Dĺžka kroku (cm)
51.00
Rozteč nášľapov (cm)
13.00
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia2 699,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
2 699,90 EUR
Porovnané
1 ponuka
inSPORTline.sk
SkladomTichý trenažér so štýlovým dizajnom, ktorý sa hodí do komerčnej aj domácej posilňovne? To je eliptický trenažér inSPORTline Velocer ET.
Vďaka širokej ponuke programov a možnosti pripojenia k mobilným fitnes aplikáciám alebo prehrávaniu hudby je skvelým spoločníkom pre profesionálov aj nadšencov.
Aj keď je eliptical inSPORTline Velocer ET profesionálnym trenažérom, pri jeho navrhovaní sa nezabudlo na skladnosť. Takže v prípade, že sa rozhodnete, že chcete stroj na domáce cvičenie, nemusíte sa obávať o priestor.
Štýlová a odolná konštrukcia má nosnosť 150 kilogramov, takže je vhodný nielen pre profesionálnych športovcov, ale aj pre tých, ktorí si chcú zlepšiť fyzickú kondíciu a zhodiť nadbytočné kilogramy.
Pri cvičení si môžete vybrať z 24 programov. Okrem programu Recovery, ktorý dokáže zhodnotiť vašu fyzickú kondíciu, je k dispozícii celkom 21 prednastavených programov vrátane 3 cieľových programov a 3 používateľských programov. Okrem toho si môžete tréning prispôsobiť aj pomocou možnosti 20° zdvihu (36,4 %), ktorý sa dá jednoducho elektronicky nastaviť.
Eliptical inSPORTline Velocer ET ponúka možnosť prepojenia s obľúbenými mobilnými fitness aplikáciami, ako sú Zwift alebo Kinomap. Vďaka nim sa môžete prostredníctvom telefónu alebo tabletu zúčastniť virtuálnych pretekov, zabehnúť parížsky maratón alebo sa prejsť nórskym lesom. Výber je na vás, ale ponuka je široká.
Všetky úpravy tréningu ľahko nastavíte na prehľadnom TFT LCD displeji, ktorý zobrazuje všetky dôležité a relevantné informácie, ako sú kalórie, rýchlosť, otáčky za minútu, čas, vzdialenosť, výkon alebo úroveň náročnosti.
Ak sa váš telefón počas tréningu rozhodne vypovedať službu, žiadny strach. inSPORTline Velocer ET ponúka bezdrôtové nabíjanie aj USB port. Telefón si tak môžete jednoducho nabíjať a zároveň počúvať hudbu cez zabudované kvalitné reproduktory - tie môžete pripojiť aj bezdrôtovo - cez Bluetooth.
Pripojenie k mobilným aplikáciám cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja z mobilu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 10 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 24 |
| rozteč nášľapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 13 cm / 26,7 cm |
| dĺžka kroku | 51 cm |
| celkový počet programov | 24 |
| prednastavené programy | 21 |
| používateľské programy | 3 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | nie |
| držiak na fľašu | áno |
| funkcia pauzy | áno |
| funkcia úspory energie | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno, Bluetooth |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| bezdrôtové nabíjanie | áno, pre telefón |
| USB port | USB-A, USB-C |
| audio výstup | Bluetooth |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| celkové rozmery | d205 x š75 x v176 cm |
| rozmery balenia | 150 x 47 x 88 cm |
| maximálna výška používateľa | bez obmedzenia |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 98 kg |
| brzdový systém | elektromagnetický (EMS) |
| ložiská | valivé |
| napájanie | napájací kábel (AC230V 0,5A 50/60Hz, AC120V 1A 50/60Hz) |
| kategória | SA (podľa normy EN20957) |
| použitie | komerčné, domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka2 699,90 EUR
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk