MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Tichý, nenáročný, jednoduchý - proste ideálny pre pohodové cvičenie na doma. Stačí nastúpiť a začať cvičiť, žiadne zdržiavanie!
Najlepšia cena
269,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
4.00, 4 kg
Umiestnenie záťažového kolesa
Vzadu
Dĺžka kroku (cm)
33.00, 33 cm
Rozteč nášľapov (cm)
21.00, 21 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia269,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
269,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomHľadáte jednoduchý a účinný spôsob, ako pravidelne cvičiť? Eliptikal inSPORTline Petyr ET s manuálnym ovládaním záťaže a magnetickým brzdným systémom vám pomôže efektívne posilniť celé telo bez toho, aby ste museli niečo zložito nastavovať. Osem stupňov záťaže nastavíte pomocou regulačného kolieska a potom už stačí len nastúpiť a začať cvičiť!
Displej zobrazuje všetky dôležité informácie o tréningu - čas, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, celkovú vzdialenosť a tepovú frekvenciu. Tú zmeriate pomocou senzorov zabudovaných do fixných držadiel. Pohyblivé držadlá sú potom pokryté mäkkým penovým materiálom, aby sa vám trénovalo o to pohodlnejšie. Vďaka držiaku na tablet si navyše tréning môžete spríjemniť obľúbenou hudbou alebo nejakou zábavnou reláciou!
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 4 kg |
| prevodový pomer otáčok stred:záťažové koleso | 1:6,5 |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| rozteč nášľapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 21 cm / 32,8 cm |
| dĺžka kroku | 33 cm |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| skladacia konštrukcia | nie |
| rozmery vo funkčnom stave | d 109 x š 55,5 x 159 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | d104 x š27 x v57 cm |
| maximálna výška používateľa | 185 cm |
| maximálna nosnosť | 110 kg |
| hmotnosť | 29,5 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| zdroj napájania | 2x AA batéria |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka269,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Fotky ponuky
9 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Petyr ET
269,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Eliptický trenažér inSPORTline Petyr ET
Fotky ponuky
9 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky