MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Elegantný eliptický trenažér s tichým chodom, robustnou konštrukciou, pohodlnými držadlami a bohatou funkčnou výbavou.
Najlepšia cena
399,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
7.00, 7 kg
Umiestnenie záťažového kolesa
Vzadu
Dĺžka kroku (cm)
32.00, 32 cm
Rozteč nášľapov (cm)
23.50, 23.50 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia399,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
399,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomEliptical inSPORTline Madesto je manuálne ovládaný eliptický trenažér na domáce použitie.
Disponuje jednoduchým ovládaním, prehľadným displejom a komfortnými držadlami. Pohodlie pri cvičení zabezpečuje dĺžka kroku 32 cm, rozteč nášlapov necelých 24 cm, magnetická brzda alebo vstavaný držiak na tablet. Nechýbajú ani transportné kolieska, snímače tepovej frekvencie v rukovätiach a systém vyrovnávania nerovností podlahy.
Vstavaný počítač disponuje všetkými základnými ukazovateľmi, ako je doba cvičenia, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, pulz alebo počet otáčok za minútu. Obsahuje ale aj nezvyklé funkcie ako teplomer, hodiny, budík, nastavenie veku, test kondície či orientačné meranie telesného tuku.
Elegantný strieborno-fialový dizajn je potom už len čerešničkou na torte tohto domáceho trenažéra. Vďaka týmto vlastnostiam je eliptical inSPORTline Madesto obľúbenou voľbou na domáce cvičenie.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 7 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| rozteč nášlapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 23,5 cm / 35 cm |
| dĺžka kroku | 32 cm |
| celkový počet programov | 1 |
| prednastavené programy | nie |
| používateľské programy | nie |
| HRC program | nie |
| WATT program | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| celkové rozmery | v166 x š67 x d135 cm |
| rozmery balenia | d114 x š45 x v63 cm |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 44,5 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| ložiská | guľôčkové |
| zdroj napájania | 2x AA batérie (tužkové) |
| kategórie | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka399,90 EUR
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Madesto
399,90 EUR
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Eliptical inSPORTline Madesto
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky