MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Klasický domáci eliptikal, na ktorom si môžete diktovať cieľ tréningu! Ponúka tiež držiak na tablet, takže o zábavu budete mať postarané.
Najlepšia cena
279,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
4.00, 4 kg
Umiestnenie záťažového kolesa
Vzadu
Dĺžka kroku (cm)
33.00, 33 cm
Rozteč nášľapov (cm)
30.80, 30.80 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia279,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
279,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomV jednoduchosti je sila, takže ak chcete cvičiť doma bez zbytočných funkcií a nastavení, je pre vás inSPORTline Hodore ET skvelou voľbou!
Tento eliptický trenažér má manuálne ovládanie záťaže a zjednodušený displej - takže vás počas tréningu nebude nič rozptyľovať. S 8 úrovňami záťaže si ľahko poradíte a magnetický brzdný systém vás udrží v plynulom pohybe, ktorý nebude namáhať vaše kĺby. Skvelou funkciou je možnosť nastaviť si cieľ tréningu - či už ide o dĺžku trvania, vzdialenosť, spálené kalórie alebo srdcovú frekvenciu.
Tepovú frekvenciu si zmeriate pomocou snímačov integrovaných do pevných rukovätí. Oba páry rukovätí sú potom potiahnuté penovým materiálom, vďaka čomu vám počas tréningu pohodlne podopierajú ruky. Vďaka stojanu na tablet si môžete počas tréningu zabezpečiť aj ďalšiu zábavu v podobe videí na tablete alebo obľúbenej hudby.
Ak chcete eliptický trenažér po tréningu niekam premiestniť, nie je to žiadny problém - transportné kolieska vám to výrazne uľahčia! Kúpte si eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET a spaľujte kalórie šetrne a v pohodlí domova!
Tento trenažér môžete pripojiť k svojmu smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Prostredníctvom nej potom môžete stroj plne ovládať cez mobilné zariadenie (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2024 alebo neskorším).
Možnosť pripojenia k mobilným aplikáciám prostredníctvom Bluetooth na tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2024 alebo neskorším):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 4 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| rozteč nášľapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 19 cm / 30,8 cm |
| dĺžka kroku | 33 cm |
| celkový počet programov | 3 |
| prednastavené programy | X |
| používateľské programy | X |
| HRC program | nie |
| WATT program | nie |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| skladacia konštrukcia | nie |
| rozmery vo funkčnom stave | d141 x š65 x v165 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | 115 x 32 x 64 cm |
| maximálna výška používateľa | 185 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 37,5 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| zdroj napájania | 2x AAA batéria |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka279,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Hodore ET
279,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Eliptický trenažér inSPORTline Hodore ET
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky