MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Rokmi osvedčený trenažér, ktorý si ťa získa svojím jednoduchým ovládaním, spoľahlivým výkonom aj neuveriteľne tichým chodom!
Najlepšia cena
479,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
7 kg, 7.00
Umiestnenie záťažového kolesa
Vzadu
Dĺžka kroku (cm)
40 cm, 40.00
Rozteč nášľapov (cm)
21 cm, 21.00
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia479,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozdiel k ďalšej
50,00 EUR (9 %)
Rozpätie cien
479,90 EUR až 529,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomNiektorí ľudia toho k tréningu doma moc nepotrebujú. Stačí nájsť spoľahlivý stroj s jednoduchým ovládaním a zvyšok už závisí len od vôle a odhodlania. Ak medzi týchto používateľov patríš aj ty, máme pre teba stroj priamo na mieru!
Eliptikal inSPORTline Atlanta Black je takmer identickým variantom špičkového a zákazníkmi obľúbeného modelu inSPORTline Atlanta - s tým rozdielom, že záťaž sa ovláda ručne pomocou regulačného kolieska!
Stabilný rám s nízkym ťažiskom skrýva 7 kg záťažové koleso, vďaka ktorému sa na stroji budeš pohybovať plynulo, a hlavne bez zbytočného hluku. Polohu pedálov môžeš upraviť do troch úrovní a zaujať tak čo najprirodzenejší postoj. A vďaka snímačom tepovej frekvencie na držadlách si môžeš počas tréningu dokonca kontrolovať tep! Všetko je skrátka prispôsobené efektívnemu tréningu bez zbytočných komplikácií.
Tento trenažér je možné pripojiť k inteligentnému telefónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete stroj plne ovládať cez svoje mobilné zariadenie (platí pre stroje s dátumom výroby od 6/2024).
Odolný a stabilný rám, skvelý pomer medzi cenou a výkonom, a predovšetkým dlhodobý pozitívny ohlas našich zákazníkov z tohto modelu robia absolútnu hviezdu našej ponuky. Ak teda hľadáš to najlepšie riešenie pre častejší domáci tréning, si na správnom mieste!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby od 6/2024):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 7 kg |
| prevodový pomer otáčok stred:záťažové koleso | 1:9 |
| ovládanie záťaže | manuálny |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| rozteč nášlapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 21 cm / 32 cm |
| dĺžka kroku | 40 cm |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| užívateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| skladacia konštrukcia | nie |
| rozmery vo funkčnom stave | d145 x š61 x v155 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | d130 x š44 x v62 cm |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 51 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| zdroj napájania | batérie |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukainSPORTline Atlanta Black
479,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
529,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta Black manuálny
Fotky ponuky
11 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky