MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Jedinečný eliptikal s nastaviteľnou dĺžkou kroku, pripojením k mobilným aplikáciám a programami pre intenzívny tréning.
Najlepšia cena
1 229,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
12.00, 12 kg
Umiestnenie záťažového kolesa
vpredu
Dĺžka kroku (cm)
56.00, 56 cm
Rozteč nášľapov (cm)
12.00, 12 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 229,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 229,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomEliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000 je pripravený na akúkoľvek intenzitu tréningu, stačí si vytýčiť cieľ a začať cvičiť!
Stroj si môžete dokonale prispôsobiť, aby sa vám na ňom pohybovalo čo najlepšie - dĺžku kroku je možné nastaviť na 2 rôzne hodnoty, záťaž ovládate priamo z rukovätí a špeciálne tvarované držadlá ponúkajú hneď niekoľko spôsobov úchopu. Navyše si na mobil môžete nainštalovať kompatibilné tréningové aplikácie na svoj smartphone alebo tablet, ktoré vás budú ešte viac motivovať!
Silné záťažové koleso s magnetickým brzdným systémom poskytuje tichý chod, rovnako tak ako plynulý prechod medzi 16 úrovňami záťaže. Pohyblivé držadlá je možné uchopiť niekoľkými spôsobmi, zatiaľ čo na fixných držadlách pod displejom si môžete zmerať tep. K tomu je možné využiť aj akýkoľvek analógový hrudný pás na nekódovanej 5kHz frekvencii.
Jednou z hlavných výhod eliptického trenažéra ZenStride 1000 je nastaviteľná dĺžka kroku! Podľa výšky vašej postavy si dĺžku kroku nastavíte pomocou regulačných koliesok na 43 cm alebo 56 cm. Ergonomicky tvarované pedále s odpružením potom prispievajú k absolútnemu pocitu pohodlia.
Tento model sa tiež pýši podsvieteným displejom s uhlopriečkou 7", na ktorej budete mať dokonalý prehľad o všetkých funkciách a programoch. V ponuke nájdete 12 profilových programov. Určite sa tiež pohráte s HRC alebo WATT programom, ktoré sú cestou k naozaj intenzívnemu tréningu. Do pamäte si môžu hneď 4 používatelia uložiť svoj vlastný profil, takže nastavovanie týchto programov bude o to rýchlejšie. A ak si budete chcieť na chvíľu oddýchnuť, nie je to problém – s funkciou Pauza si môžete urobiť prestávku bez straty svojho pokroku v tréningu.
Ďalšou šikovnou vychytávkou sú špeciálne tvarované pohyblivé držadlá, ktoré ponúkajú štyri možnosti úchopu – 2 vertikálne polohy a 2 horizontálne. Počas tréningu preto môžete meniť polohu rúk tak, aby to pre vás bolo čo najpohodlnejšie. Ak chcete nechať ruky oddýchnuť, pod displejom nájdete aj fixné držadlá, ktoré poslúžia aj ako snímač tepovej frekvencie. Vďaka nim môžete po tréningu napríklad využiť funkciu Recovery, ktorá vyhodnotí mieru zotavenia po tréningu.
V mobilných aplikáciách si môžete vybrať z nepreberného množstva tratí! Záťaž eliptikalu navyše kopíruje priebeh prevýšenia a zážitok je o to autentickejší. Aplikácia samozrejme ďalej ponúka aj ovládanie funkcií stroja priamo zo smartphonu či tabletu, rovnako tak ako zálohovanie tréningových dát a možnosť využitia intervalových programov.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 12 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 16 |
| rozstup nášľapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 12 cm / 27 cm |
| dĺžka kroku | 43 cm / 56 cm |
| výška nášľapu od zeme | 51 cm v hornej pozícií |
| celkový počet programov | 15 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 0 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás je súčasťou dodávky | nie |
| prepravné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| celkové rozmery | d139,7 cm x š90 cm x v168 cm |
| rozmery balenia | d132 cm x š58 cm x v87 cm |
| maximálna výška cvičenca | bez obmedzenia |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 109 kg |
| brzdový systém | magnetický |
| príkon | 18W |
| napájanie | napájací adaptér 9V, 2A |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 229,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline ZenStride 1000
1 229,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Eliptický trenažér inSPORTline ZenStride 1000
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk