MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Elektronicky ovládaný, ložiská v kĺboch pre vyššiu životnosť, HRC program, hrudný pás, nastaviteľné pedále, robustný a stabilný.
Najlepšia cena
669,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
9.00, 9 kg
Umiestnenie záťažového kolesa
Vzadu
Dĺžka kroku (cm)
40.00, 40 cm
Rozteč nášľapov (cm)
22.00, 22 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia669,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
669,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomEliptický trenažér inSPORTline Atlanta s kvalitným spracovaním a podsvieteným displejom počítača naznačuje, že tento trenažér patrí k špičke vo svojej triede.
Počítač zobrazuje všetky dôležité informácie o tréningu, ako je spotreba energie, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a tepová frekvencia.
Tento trenažér je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Prostredníctvom nej potom môžete stroj plne ovládať prostredníctvom mobilného zariadenia (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2025 alebo neskorším).
Systém BeltDrive zabezpečuje tichý a plynulý chod tohto stroja. Vďaka režimu HRC dokáže eliptický trenažér inSPORTline Atlanta priebežne prispôsobovať tréningovú záťaž aktuálnej srdcovej frekvencii, čím udržiava tréning v optimálnej zóne srdcovej frekvencie na efektívne odbúravanie tukov.
Atlanta je obľúbený stroj určený pre náročných používateľov a pravidelný tréning v domácom prostredí.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartphoun alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby 6/2025 alebo neskorším):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 9 kg |
| prevodový pomer otáčok stred:záťažové koleso | 1:9 |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 16 |
| rozteč nášľapov (krajov pedálov / stredov pedálov) | 22 cm / 32 cm |
| dĺžka kroku | 40 cm |
| dĺžka nášľapov | 34 cm |
| celkový počet programov | 24 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| stojan na tablet | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| skladacia konštrukcia | nie |
| rozmery vo funkčnom stave | d137 x š54 x v150 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | d130 x š44 x v62 cm |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 51 kg |
| brzdný systém | magnetický |
| príkon | 9W |
| zdroj napájania | sieťový adaptér 9V, 1A pre 230 V |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaEliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický
669,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Fotky ponuky
6 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Atlanta čierna
669,90 EUR
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta elektronický - Farba: Čierna
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
1 229,90 EUR
2 ponuky