MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skladacia kolobežka s nastaviteľnou výškou riadidiel, odpruženie, blatníky, stojan, popruh pre prenášanie.
Najlepšia cena
77,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
PU
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia77,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
77,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomVarianty produktu
2 variantyAktuálne zobrazené
Kolobežka WORKER Span je vyrobená z odolného a zároveň ľahkého hliníka. Veľkostne je vhodná ako pre juniorov, tak pre dospelých. Je vybavená intuitívnym skladacím mechanizmom, ktorý umožňuje kolobežku vrátane riadidiel behom okamihu minimalizovať na veľkosť, v ktorej ju možno pohodlne prenášať v ruke. Kolobežku možno vďaka pribalenému popruhu prenášať aj cez rameno.
Vďaka systému odpruženia a robustnej konštrukcii zvládne aj menej kvalitné povrchy a jazda je tak aj pohodlnejšia. Kvalitné odľahčené ložiská ABEC 7 Carbon, nastaviteľná výška riadidiel a 230/180 mm kolieska vhodná predovšetkým pre jazdu po asfalte dopĺňajú príjemné, svižné jazdné vlastnosti kolobežky a vysoký stupeň komfortu. Navyše vďaka nižšie položenej doske sa pri jazde na kolobežke neunavíte zbytočne skoro.
Z hľadiska bezpečnosti je kolobežka vybavená protišmykovou aplikáciou na nášľapnej ploche, blatníkmi a robustnou zadnou nášľapnou brzdou. Praktickým vybavením je stojan, vďaka ktorému nemusíte kolobežku odkladať na zem, keď práve nejazdíte. Vďaka týmto výborným vlastnostiam je kolobežka WORKER Span obľúbenou voľbou milovníkov rýchlejšieho cestovania v betónovej džungli mesta alebo po cyklotrasách.
Technický popis:
| Rám | hliník |
| Nosnosť | 100 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 125 cm |
| Držadlá | mäkká guma |
| Veľkosť koliesok | 230/180 mm |
| Tvrdosť koliesok | 88A |
| Materiál koliesok | PU |
| Ložiská | ABEC 7 Carbon |
| Objímka | 2-bodová |
| Brzdy | zadná nášľapná |
| Rýchloupínacie páčky | áno |
| Stojanček | áno |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Dĺžka | 95 cm |
| Rozmery nášľapu | 57 x 15 cm |
| Úžitkové rozmery nášľapu | 33 x 13 cm |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 75 - 95 cm |
| Šírka riadidiel | 36 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 7,5 cm |
| Rozmery zloženej kolobežky | d77 x š15 x v40 cm |
| Ďalšie vybavenie | skladací mechanizmus, stojan, odpruženie predného kolesa, popruh pre ľahké prenášanie, nekĺzavý nášľap, blatníky |
| Špeciálne vlastnosti | možnosť otáčania riadidiel o 360° |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaKolobežka WORKER Span
77,90 EUR
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
WORKER Span zelená
77,90 EUR
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Kolobežka WORKER Span - Veľkosť: 230, 9, 7 | Farba: Zelená
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk