inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Komiksová potlač, protišmykový nášľap, svietiace kolieska, sklápací mechanizmus, penové rukoväte.
Najlepšia cena
39,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
1
partner v porovnaní
Dostupnosť
Na objednávku
Kategória
Typ koliesok
PVC
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Maximálna nosnosť
50.00
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia39,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
39,90 EUR
Porovnané
1 ponuka
inSPORTline.sk
Na objednávkuKolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami je kvalitná kolobežka vyrobená z odľahčenej zliatiny hliníka a s oceľovým stĺpikom. Kolobežku možno ľahko zložiť a vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu so zaistením je ľahko prenosná. Navyše disponuje svietiacimi kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, všetko má na svedomí magnetická energia, ktorá je vytváraná pri roztočení koliesok. Pod doskou kolobežky sa tak rozžiari hra červených svetiel.
Okrem svetelných efektov poteší aj atraktívna komiksová potlač. Ochranné prvky ako sú penové rukoväte na riadidlách, protišmyková nášľapná doska alebo zadná brzda zaručujú perfektné jazdné vlastnosti. Spĺňa tak najvyššie nároky na bezpečnosť Vášho dieťaťa. Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami je vhodná pre deti od 4 rokov.
Technický popis:
| Rám | hliník |
| Nosnosť | 50 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 105 cm |
| Držadlá | penové rukoväte |
| Veľkosť koliesok | 125 mm |
| Materiál koliesok | PVC s LED diódami (červená farba) |
| Ložiská | ABEC 5 |
| Objímka | 1-bodová |
| Brzdy | zadná nášľapná |
| Rýchloupínacie páčky | áno |
| Stojanček | nie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Dĺžka | 85 cm |
| Rozmery nášľapu | d36,5 x 10 cm |
| Úžitkové rozmery nášľapu | d29,5 x š9,5 cm |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 60, 70, 75, 80 cm (4 úrovne) |
| Šírka riadidiel | 32 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 8 cm |
| Rozmery zloženej kolobežky | d60 x š11,5 x v22 cm |
| Ďalšie vybavenie | skladací mechanizmus, nekĺzavý nášľap |
| Špeciálne vlastnosti | komiksová potlač, vhodná pre deti od 4 rokov |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka39,90 EUR
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Plofi so svietiacimi kolieskami
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
42,50 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk