MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Kolobežka s nastaviteľnou výškou riadidiel, svietiace kolieska, možnosť zloženia, protišmykový nášľap.
Najlepšia cena
42,50 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
PU
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Maximálna nosnosť
50.00, 50 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia42,50 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
42,50 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka WORKER Racer Urban Boy je kvalitná kolobežka vyrobená z ľahkej zliatiny hliníka - kolobežka tak váži iba 2,2 kg. Kolobežku možno ľahko zložiť a vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu so zaistením je potom ľahko prenosná a zaberá minimum miesta.
Navyše disponuje svietiacimi kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, všetko má na svedomí magnetická energia, ktorá je vytváraná pri roztočení koliesok. Pod doskou kolobežky sa tak rozžiari hra farebných svetiel.
Ochranné prvky ako sú penové rukoväte na riadidlách, priestranná nášľapná doska s protišmykovým povrchom alebo zadná brzda zaručujú vysoký stupeň bezpečnosti. Perfektné jazdné vlastnosti majú na starosť 125 mm kolieska z pružného polyuretánu a kvalitné ložiská ABEC 5.
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy Vášho malého nezbedníka určite poteší, pretože svietiace kolieska a dizajn kolobežky sú proste "top". Je vhodná pre deti od 3 rokov.
Technický popis:
| Rám | hliník |
| Nosnosť | 50 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 100 cm |
| Držadlá | penové rukoväte |
| Veľkosť koliesok | 125 mm |
| Materiál koliesok | PU s LED diódami (červená, zelená, modrá farba) |
| Tvrdosť koliesok | 82A |
| Ložiská | ABEC 5 |
| Objímka | 1-bodová |
| Brzdy | zadná nášľapná |
| Rýchloupínacie páčky | áno |
| Stojanček | nie |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Dĺžka | 67 cm |
| Rozmery nášľapu | d37,5 x š9,5 cm |
| Úžitkové rozmery nášľapu | d31 x š9,5 cm |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 60 - 82 cm |
| Šírka riadidiel | 26 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 8 cm |
| Rozmery zloženej kolobežky | d61 x š12 x v22 cm |
| Ďalšie vybavenie | skladací mechanizmus, nekĺzavý nášľap |
| Špeciálne vlastnosti | vhodná pre deti od 3 rokov |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka42,50 EUR
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
WORKER Racer Urban Boy
42,50 EUR
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Racer Urban Boy so svietiacimi kolieskami
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk