MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Kolobežka s protišmykovým nášľapom, svietiace kolieska, sklápací mechanizmus, penové rukoväte.
Najlepšia cena
35,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Na objednávku
Kategória
Typ koliesok
PVC
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Maximálna nosnosť
50.00, 50 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia35,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
35,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
Na objednávkuKolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami je kvalitná dievčenská kolobežka vyrobená z odľahčenej zliatiny ocele a hliníka. Spĺňa najvyššie nároky na bezpečnosť Vášho dieťaťa. Kolobežku WORKER Pinki možno ľahko zložiť a vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu so zaistením je ľahko prenosná.
Navyše disponuje svietiacimi kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, všetko má na svedomí magnetická energia, ktorá je vytváraná pri roztočení koliesok. Pod doskou kolobežky sa tak rozžiari hra červených svetiel.
Ochranné prvky ako sú penové rukoväte na riadidlách, protišmyková nášľapná doska alebo zadná brzda zaručujú perfektné jazdné vlastnosti. Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami je vhodná pre deti od 4 rokov.
Technický popis:
| Rám | 50% oceľ, 50% hliník |
| Nosnosť | 50 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 100 cm |
| Držadlá | penové |
| Veľkosť koliesok | 125 mm |
| Kolieska | PVC |
| Ložiská | ABEC 3 |
| Brzda | zadná nášľapná |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 59 - 78 cm |
| Šírka riadidiel | 32,5 cm |
| Dĺžka kolobežky | 68 cm |
| Rozmery v zloženom stave | 62 x 19 x 9,5 cm |
| Odporúčaný vek | 4+ |
| Ďalšie vybavenie | skladací mechanizmus, nekĺzavý a vystužený nášľap, kolieska s LED diódami (červená farba) |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka35,90 EUR
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Fotky ponuky
8 záberovinSPORTline.sk
WORKER Pinki
35,90 EUR
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Kolobežka WORKER Pinki so svietiacimi kolieskami
Fotky ponuky
8 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk