MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skladný pás s vysokou nosnosťou, veľkým displejom, bezkomutátorovým motorom a elektrickým sklonom. Prednastavené programy aj podpora mobilných športových aplikácií, HRC pás súčasťou balenia.
Najlepšia cena
999,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
13.06.2026
Beh
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Výkon motora
4.50, 4.50 HP
Typ motora
BLDC motor (jednosmerný, bezkomutátorový)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia999,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
999,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
13.06.2026Jednoduché a rýchle prispôsobenie tréningu vám ponúkne bežecký pás inSPORTline ZenRun 50, ktorý zvládne vysoké zaťaženie vďaka svojej odolnej konštrukcii, ktorá ale vďaka sklápaciemu systému nezaberie príliš veľa miesta.
Či už túžite cvičiť pomocou prednastavených alebo vlastných programov či mobilné aplikácie, inSPORTline ZenRun 50 zvládne všetko.
Na prvý pohľad mohutná konštrukcia má nosnosť až 150 kg, ale obávať sa o priestor doma nemusíte. Vďaka sklopnému systému sa bežecký pás inSPORTline ZenRun 50 dostane zo 148,5 x 86 x 169,5 cm po zložení na iba 154 x 86 x 87 cm. Ľahko tak zapadne do vašej domácej posilňovne a nebude zbytočne zaťažovať priestor, keď ho práve nepoužívate.
Komfort a bezpečie zaisťujú široké držadlá spoločne s bezpečnostnou brzdou a protišmykovými nášľapmi po stranách bežeckej plochy.
Pokiaľ ste náročnejší používateľ, ktorý si nevyberie z celkovo 12 programov, potom pre vás máme ďalšiu skvelú správu. Pás ZenRun 50 je možné prepojiť s mobilnými športovými aplikáciami ako je Kinomap či Zwift. Môžete tak svoj tréning obohatiť nielen o videá z tých najkrajších trás sveta, ale aj o online preteky s ďalšími bežcami po celom svete a to priamo z displeja vášho smartphonu alebo tabletu. Spríjemniť beh si môžete aj hudbou pomocou zabudovaných reproduktorov.
Nechýba tu ani program kompatibilný s HRC pásom, ktorý je súčasťou balenia. Ten vám pomôže udržať tepovú frekvenciu v optimálnych hodnotách na spaľovanie tuku.
Pre ten najlepší zážitok z behania je tento pás vybavený bezkomutátorovým motorom. Čo to pre vás znamená? Tichý chod s poriadnym výkonom. Bezkomutátorové motory majú navyše oveľa dlhšiu životnosť. A to aj v prípade, že sa rozhodnete trénovať beh do kopca - inSPORTline ZenRun 50 môžete zdvihnúť až na 4 ° (7%). Váš tréning teda rozhodne nebude len monotónna rovinka.
Ešte vyšší komfort potom zaisťuje premyslený dizajn, ktorý ponúka nielen stojan na tablet, ale aj na dva nápoje. Jednoduché ovládanie je zaručené vďaka praktickým otočným gombíkom, vďaka ktorým jednoducho nastavíte rýchlosť až na 18,8 km/h či už spomínaný sklon bežeckej plochy, ktorá samotná má 135 x 52 cm.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 4,5 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 135 x 52 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| počet úrovní sklonu bežeckej plochy | 15 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | 4° (7 %) |
| rýchlosť | 1 - 18,8 km/h |
| vhodný aj na chôdzu | maximálne 2 hodíny nepretržitej chôdze Potom sa odporúča nechať pás 2 - 5 minút bežať naprázdno pri maximálnej rýchlosti, aby sa motor ochladil a potom sa pás môže opäť používať na chôdzu |
| celkový počet programov | 12 |
| prednastavené programy | 6 |
| používateľské programy | 4 |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| prepravné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností | áno |
| odpruženie | Shock Absorbing System |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno, pre nekódovaný analógový 5kHz signál aj pre Bluetooth |
| hrudný pás je súčasťou balenia | áno |
| zvukový vstup | áno, cez Bluetooth |
| skladacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery stroja | 148,5 x 86 x 169,5 cm |
| rozmery v sklopenom stave | 154 x 86 x 87 cm |
| rozmery balenia | 179 x 99 x 29 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 90 kg |
| príkon | 1200 W |
| napájanie | 220V-240V |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka999,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline ZenRun 50
999,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 50
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk