MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skladný pás s vysokou nosnosťou, možnosťou negatívneho sklonu, širokou bežeckou doskou a podporou mobilných športových aplikácií.
Najlepšia cena
1 049,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Výkon motora
4.00, 4 HP
Typ motora
BLDC motor (jednosmerný, bezkomutátorový)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 049,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 049,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomTichý bezkomutátorový motor, odolná konštrukcia a negatívny sklon - to sú len niektoré z výhod bežeckého pásu inSPORTline ZenRun 40!
Vďaka jeho jedinečnej konštrukcii je ľahko zložiteľný a nezaberá veľa miesta, čo z neho robí ideálnu voľbu pre domáce cvičenie v obmedzenom priestore. Napriek tomu sa nemusíte obávať o výkon. ZenRun ponúka 12 bežeckých programov.
O bezpečnosť a pohodlie počas domáceho behu sa postará odolná konštrukcia, ktorá disponuje bežeckou plochou so šírkou 52 cm a nosnosťou až 150 kilogramov.
Pás inSPORTline ZenRun 40 je vybavený tichým bezkomutátorovým motorom, ktorý je ekologickejší a pomáha šetriť energiu. V porovnaní s ostatnými modelmi má aj dlhšiu životnosť. Tento bežecký pás je navyše vybavený funkciou zdvihu bežeckej plochy s 21 úrovňami a maximálnym sklonom od -1,5 ° až do +4 °. To znamená, že ponúka funkciu "behu z kopca".
Vďaka Bluetooth prepojíte bežecký pás inSPORTline s mobilnými aplikáciami Kinomap a Zwift, v ktorých môžete sledovať dlhodobé trendy svojho tréningu, vyskúšať virtuálne závody s inými používateľmi alebo sa vydať na prednastavené trasy sprevádzané videom priamo na vašom smartphone alebo tablete. Samozrejmosťou je v takom prípade držiak na tablet aj na vodu, aby ste mohli ľahko a pohodlne sledovať bežecké videá a zároveň zostali perfektne hydratovaní.
Ovládanie je rýchle a intuitívne, takže vás nečaká žiadne zložité nastavovanie. Na prehľadnom veľkom displeji so šikovným kolieskom ľahko uvidíte všetky namerané hodnoty, ako sú rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie alebo trvanie tréningu. Vďaka priloženému hrudnému pásu si navyše môžete zmerať aj svoju aktuálnu tepovú frekvenciu.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 4 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 135 x 52 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektrický |
| počet úrovní sklonu bežeckej plochy | 21 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | -1,5° (-2,6 %, záporný sklon) až +4° (7 %) |
| rýchlosť | 1 - 18,8 km/h |
| vhodný aj na chôdzu | maximálne 2 hodiny nepretržitej chôdze potom sa odporúča nechať pás pri maximálnej rýchlosti 2 - 5 minút bežať naprázdno, aby sa motor ochladil následne sa pás môže opäť používať na chôdzu |
| celkový počet programov | 12 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 40 |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| prepravné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností | áno |
| odpruženie | Shock Absorbing System |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás je súčasťou balenia | áno |
| zvukový vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery stroja | v142 cm x š89 cm x d173 cm |
| rozmery v sklopenom stave | v142 cm x š89 cm x d103 cm |
| rozmery balenia | d179 cm x š98 cm x v32,5 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| hmotnosť | 86 kg |
| príkon | 1100 W |
| napájanie | 220 V-240 V |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 049,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline ZenRun 40
1 049,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 40
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk