MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skladný trenažér ideálny pre tých, ktorí chcú ušetriť miesto. Plný zaujímavých programov a najnovších technológií! Kompaktná konštrukcia, možnosť pripojenia s mobilnými aplikáciami a jednoduché ovládanie z neho robia ideálny stroj pre domáci tréning!
Najlepšia cena
599,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
110.00, 110 kg
Výkon motora
1.75, 1.75 HP
Typ motora
DC motor (jednosmerný)
Zdvih bežeckej plochy
bez zdvihu
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia599,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
599,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomPraktický dizajn ideálny do domácnosti, ale aj pre profesionálny výkon?
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15 spája oboje! Ľahko sa skladá do kompaktných rozmerov, takže nezaberie prakticky žiadne miesto, ale nemusíte kvôli tomu robiť kompromisy vo výkone.
Vďaka množstvu programov a možnosti pripojenie s mobilnými aplikáciami je to skvelý spoločník na domáce cvičenie, s ktorým sa nebudete nudiť.
Ak je problémom vášho domáceho tréningu priestor, potom verte, že s trenažérom inSPORTline ZenRun 15 sa tejto starosti zbavíte. Po zložení ho ľahko zasuniete pod pohovku, skriňu alebo posteľ. Priestor, kde sa predtým nachádzal, môžete využiť na iný druh cvičenia alebo na svoje obľúbené hobby.
Navyše vďaka nosnosti až 110 kilogramov ho môže používať prakticky celá rodina. Bežecká plocha so šírkou 45 centimetrov a dĺžkou 122 centimetrov ponúka pohodlie každému členovi.
Okrem bežných parametrov, ako je rýchlosť alebo vzdialenosť, ktoré si môžete prezerať na zabudovanom displeji, ponúka ZenRun 15 až 36 prednastavených programov a 3 používateľské programy. Veľkou výhodou tohto modelu je aj FAT program pre orientačný výpočet telesného tuku, ktorý vám pomôže lepšie prispôsobiť tréning.
Nestačí to pre váš tréning? Potom vás určite poteší, že tento bežecký pás možno pripojiť s mobilnými aplikáciami Zwift a Kinomap, takže si môžete s pomocou smartphonu alebo tabletu zabehnúť a prejsť tie najkrajšie trasy alebo pretekať s ostatnými nadšencami online. To všetko z pohodlia vášho domova.
Možnosť pripojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 1,75 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 122 x 45 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | bez zdvihu |
| počet stupňov sklonu bežeckej plochy | *** |
| maximálny sklon bežeckej plochy | *** |
| rýchlosť | 1 - 16 km/h |
| vhodný aj pre chôdzu | maximálne 2 hodiny nepretržitej chôdze rýchlosťou 6 km/h potom sa odporúča nechať pás pri maximálnej rýchlosti 2 - 5 minút bežať naprázdno, aby sa motor ochladil, potom sa pás môže opäť používať na chôdzu |
| celkový počet programov | 40 |
| prednastavené programy | 36 |
| používateľské programy | 3 |
| HRC program | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností podlahy | áno |
| odpruženie | áno |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | cez Bluetooth |
| skladacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery | d152 x š73 x v125 cm |
| rozmery v zloženom stave | d158 x š73 x v26,5 cm |
| rozmery balenia | d160 x š78 x v21,5 cm |
| maximálna nosnosť | 110 kg |
| hmotnosť | 54 kg |
| spotreba energie | 850 W |
| napájanie | 220V |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka599,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Fotky ponuky
9 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline ZenRun 15
599,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 15
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk