MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Super skladný trenažér plný zaujímavých programov a najnovších technológií! Kompaktná konštrukcia, možnosť pripojenia k mobilným aplikáciám a jednoduché ovládanie z neho robia ideálny stroj na domáci tréning!
Najlepšia cena
849,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Výkon motora
2.50, 2.50 HP
Typ motora
DC motor (jednosmerný)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia849,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
849,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomTichý bežecký pás s vysokou nosnosťou, ktorý nezaberá veľa miesta?
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30 má všetko vrátane zdvihu bežeckej plochy a veľkej ponuky programov. Či už teda chcete behať, alebo si občas dopriať prechádzku po trasách z celého sveta, bežecký pás inSPORTline ZenRun 30 je stávkou na istotu!
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 30 má robustný rám so širokými rukoväťami pre väčšie pohodlie a bezpečnosť pri behu. Bežecká plocha s dĺžkou 140 cm a šírkou 46 cm poteší aj najnáročnejších športovcov, ktorí určite ocenia aj elektrický zdvih plochy až do 4,7° (8,2 %). Bežecký pás navyše môže využívať celá rodina, a to vďaka nosnosti až 120 kg.
Počas tréningu vás poteší veľký LED displej, ktorý zobrazuje všetky dôležité parametre, ako je vzdialenosť, čas, kalórie, rýchlosť, zdvih a tepová frekvencia. Môžete si na ňom tiež jednoducho vybrať typ programu.
Vďaka dvom bočným držiakom na nápoje nemusíte mať strach o pitný režim. Odložiť si môžete aj tablet alebo telefón, ktorý si môžete hneď nabiť pomocou USB kábla. Chcete počas cvičenia počúvať hudbu? Žiadny problém, jednoducho si pripojte vaše hudobné zariadenie cez 3,5 mm audio kábel (nie je súčasťou) a choďte na to!
Ak si nemôžete vybrať zo širokej ponuky 20 programov vrátane 6 používateľských, určite vás poteší, že bežecký pás inSPORTline môžete prepojiť s niekoľkými mobilnými aplikáciami, ako sú FitShow, Kinomap a Zwift. Na telefóne alebo tablete môžete sledovať dlhodobé trendy svojho tréningu, vyskúšať si virtuálne preteky s inými používateľmi alebo absolvovať vopred nastavené trasy sprevádzané videom.
Svoj tréning môžete posunúť na ešte vyššiu úroveň aj vďaka HRC programu, ktorý vám pomôže udržať tepovú frekvenciu na optimálnej úrovni pre spaľovanie tukov.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 2,5 HP |
|---|---|
| zdvih bežeckej plochy | elektronický |
| počet úrovní zdvihu | 15 |
| maximálny zdvih bežeckej plochy | 4,7° (8,2 %) |
| dĺžka bežeckej plochy | 140 cm |
| šírka bežeckej plochy | 46 cm |
| rýchlosť | 0,8 - 18 km/h |
| vhodný aj pre chôdzu | maximálne 1 hodina nepretržitej chôdze potom sa odporúča nechať pás pri maximálnej rýchlosti bežať na voľnobeh 2 - 5 minút, aby sa motor ochladil, potom sa pás môže opäť používať na chôdzu |
| celkový počet programov | 20 |
| prednastavené programy | 14 |
| používateľské programy | 6 |
| funkcia pauzy | áno |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností podlahy | áno |
| odpruženie | Silent Block |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno (Polar, 5,3 kHz) |
| audio vstup | áno |
| skladacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery | d175 x š80,5 x v136 cm |
| rozmery v zloženom stave | d122 x š80,5 x v147 cm |
| rozmery balenia | d188 x š87 x v34 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 78 kg |
| napájanie | 220-240 V |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
| technológia | kompatibilita s aplikáciami Kinomap, FitShow, Zwift |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka849,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline ZenRun 30
849,90 EUR
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk