MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Univerzálny domáci pás pre beh aj výstupy so širokou programovou výbavou, priestrannou bežeckou plochou a skvelým odpružením! Pás disponuje aj funkciou Pauza.
Najlepšia cena
1 199,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Výkon motora
2.50, 2.50 HP
Typ motora
DC motor (jednosmerný)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 199,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 199,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomTrénujte beh aj výstupy kedykoľvek sa vám zachce! Bežecký pás inSPORTline Hill Lite bez problémov kombinuje oba typy tréningu a ponúka tak naozaj široké využitie.
Oba režimy ponúkajú rôzne úrovne sklonu a rýchlosti a dohromady budete mať k dispozícii 18 prednastavených programov - 12 pre beh, 6 pre chôdzu do kopca. Pre rýchlu zmenu rýchlosti a sklonu potom môžete využiť špeciálne tlačidlá priamo na displeji alebo na úchytoch. Okrem nich vás potom budú istiť ešte postranné madlá, takže spoľahlivá opora bude vždy po ruke.
Priestranná bežecká plocha sa v režime výstupu dokáže vyklopiť do 40 rôznych úrovní, v bežeckom režime je to potom slušných 15. Plocha je navyše výborne odpružená a pri behu aj stúpaní bude tlmiť váš krok. Jej nosnosť je 120 kg a bude tak vyhovovať prevažnej väčšine používateľov.
Ďalšou výhodou je tiež USB port, ktorý môžete použiť na prehrávanie svojej obľúbenej muziky na zabudovaných reproduktoroch. V poslednom rade sú tu napríklad transportné kolieska, ktoré vám uľahčia manipuláciu s celou konštrukciou. Ideálna zostava pre domáci tréning!
Najväčšou výhodou pásu inSPORTline Hill Lite sú jeho 2 tréningové režimy – môžete si buď zabehať alebo trénovať chôdzu, najmä teda do kopca. Maximálna možná rýchlosť pri behu je 18 km/h a plochu je možné nakloniť o 15 úrovní. Pre bezpečnosť tréningu je rýchlosť v režime stúpania obmedzená na 6 km/h, plochu je však možné nakloniť až o 40 úrovní. Pri chôdzi do kopca tiež zapájate dodatočné svaly na nohách, obzvlášť tie lýtkové.
Programová výbava vám pomôže vyťažiť zo stroja maximum! Pre bežecký tréning máte k dispozícii hneď 12 prednastavených programov, zatiaľ čo pre výstup je pripravených 6 záťažových profilov. Hodnoty rýchlosti a sklonu potom samozrejme môžete regulovať podľa potreby v manuálnom režime. A ak vám vyššie ponúkané možnosti nevyhovujú, je tu ešte možnosť nastaviť si program vlastný. Okrem toho si na páse tiež zmeriate percentuálne množstvo tuku v tele pomocou funkcie Body Fat.
Vďaka Bluetooth prepojíte bežecký pás inSPORTline s mobilnými aplikáciami ako Kinomap, Zwift alebo FitShow, v ktorých môžete sledovať dlhodobé trendy svojho tréningu, vyskúšať virtuálne preteky s inými používateľmi alebo sa vydať na prednastavené trasy sprevádzané videom priamo na svojom smartfóne alebo tablete (platí pre stroje s dátumom výroby 9/2025 a novším).
Bežecká plocha je priestranná a s rozmermi 140 x 46 cm tak ponúka dostatok miesta pre beh aj výstup do kopca. Okrem toho je tiež výborne odpružená vďaka systému Shock Absorbing System, ktorý pohltí nárazy a ochráni tak vaše kĺby. Navyše utlmí aj celkový hluk pásu, takže sa nemusíte báť, že budete svojím tréningom rušiť susedov.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth (platí pre stroje s dátumom výroby 9/2025 a novším):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 2,5 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 140 x 46cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| počet stupňov sklonu bežeckej plochy | 40 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | 19,25° (34,92%) |
| rýchlosť | 0,8 - 18 km/h |
| vhodný aj pre chôdzu | maximálne 2 hodiny nepretržitej chôdze potom je vhodné nechať pás 2-5 minút bežať naprázdno na maximálnej rýchlosti z dôvodu ochladenia motoru následne je možné pás znovu používať pre chôdzu |
| celkový počet programov | 20 |
| prednastavené programy | 18 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| odpruženie | Shock Absorbing System |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | áno |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | v183 cm x š83 cm x d164 cm |
| rozmery v sklopenom stave | *** |
| rozmery balenia | 168,5 cm x 95 cm x 50 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 100 kg |
| zdroj napájania | 220-240V |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 199,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Hill Lite
1 199,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Bežecký pás inSPORTline Hill Lite
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk