MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Robustný profesionálny pás so spoľahlivým motorom, elegantným dizajnom, priestrannou bežeckou plochou a bohatou programovou výbavou.
Najlepšia cena
3 199,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
180.00, 180 kg
Výkon motora
6.00, 6 HP
Typ motora
AC motor (striedavý)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia3 199,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
3 199,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomBežecký pás inSPORTline Gardian G8 je profesionálny bežecký pás v elegantnom dizajne na plne komerčné použitie. Jeho extra robustná konštrukcia a spoľahlivý AC motor so silou až 6 HP zaručujú dlhú životnosť a bezproblémový chod. To dokladá aj jeho nosnosť až 180 kg a hmotnosť samotného stroja 166 kg.
O bezpečnosť pásu sa starajú veľké protišmykové nášľapy, pevné jednoliaté držadlá a bezpečnostná brzda. V prípade nerovností podlahy sú tu aretačné skrutky, ktorými sa vada vyrovná.
Rozsah rýchlosti od 1 do 20 km/h regulovateľný po 0,1 km/h a maximálny sklon až 7,5° uspokoja aj tých najnáročnejších športovcov. Pre maximálny komfort pri behu je pás vybavený priestrannou bežeckou plochou 151 x 55 cm a kvalitným odpružením. Vďaka efektívne sprevodovanému motoru možno stroj použiť aj ako pás na chôdzu.
Pás inSPORTline Gardian G8 disponuje bohatou programovou výbavou. Je vybavený 24 prednastavenými programami, dvoma užívateľskými programami a tromi HRC programami fungujúcimi na základe stanovenej tepovej frekvencie snímanej pomocou vstavaných snímačov v držadlách.
Všetky informácie sa zobrazujú na veľkej obrazovke s uhlopriečkou 18,5", pod ktorou sú zároveň všetky ovládacie tlačidlá, vrátane rýchleho nastavovania rýchlosti a sklonu. Ide predovšetkým o zobrazovanie času, rýchlosti, sklonu, vzdialenosti, tepovej frekvencie a spálených kalórií.
Gardian G8 taktiež disponuje USB portom, MP3 prehrávačom s reproduktormi, audio vstupom na slúchadlá a slotom pre pamäťové karty. Zaujímavosťou je pedometer umiestnený pod obrazovkou, ktorý znázorňuje počet odbehnutých krokov. Na displeji nezávisle od nastavenia beží aj funkcia Matrix, ktorá vykresľuje okruh dlhý 400 metrov ako spestrenie tréningu.
Vďaka týmto vlastnostiam je bežecký pás inSPORTline Gardian G8 skvelou voľbou do akéhokoľvek komerčného či klubového zariadenia.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| Výkon motora | 6 HP |
| Rozmery bežeckej plochy | 151 x 55 cm |
| Zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| počet stupňov sklonu bežeckej plochy | 18 stupňov |
| Maximálny sklon bežeckej plochy | 7,5° (13,1%) |
| Rýchlosť | 1 - 20 km/h |
| vhodný aj pre chôdzu | áno, bez obmedzenia |
| Celkový počet programov | 30 |
| Prednastavené programy | 24 |
| Používateľské programy | 2 |
| HRC program | áno |
| Manuálny program | áno |
| Snímače tepovej frekvencie | áno |
| Držiak na fľašu | áno |
| Stojan na tablet | nie |
| Transportné kolieska | áno |
| Systém vyrovnanie nerovností | áno |
| Odpruženie | Silent Block |
| Bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| Hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| Audio vstup | áno |
| Sklápacia konštrukcia | nie |
| Celkové rozmery stroja | v146 x š88 x d216 cm |
| Rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d223 cm x š89 cm x v50 cm |
| Maximálna nosnosť | 180 kg |
| Hmotnosť | 166 kg |
| Zdroj napájania | 220V, 230V |
| Kategórie | S (podľa EN ISO 20957) |
| Použitie | komerčné, profesionálne |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka3 199,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Fotky ponuky
8 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Gardian G8
3 199,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Bežecký pás inSPORTline Gardian G8
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk