MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Veľmi robustná konštrukcia, spoľahlivý motor, veľká bežecká plocha, bohatá programová vybavenosť, čistý elegantný dizajn, vhodný aj na chôdzu.
Najlepšia cena
1 899,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
140.00, 140 kg
Výkon motora
4.00, 4 HP
Typ motora
DC motor (jednosmerný)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 899,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 899,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomBežecký pás inSPORTline Gardian G6 je výkonný bežecký pás v elegantnom dizajne na domáce použitie. Jeho veľmi robustná konštrukcia a spoľahlivý motor o sile až 4 HP zaručujú dlhú životnosť a bezproblémový chod. To dokladá aj jeho nosnosť až 140 kg a hmotnosť samotného stroja 128 kg.
O bezpečnosť pri používaní pásu sa starajú veľké bočné protišmykové nášľapy, pevné jednoliate držadlá a bezpečnostná brzda. V prípade nerovností podlahy sú tu aretačné skrutky, ktorými sa stroj vyrovná.
Rozsah rýchlosti od 1 do 18 km/h regulovateľný po 0,1 km/h krokoch a 18 stupňov sklonu uspokojí aj tých najnáročnejších športovcov.
Vďaka dobre sprevodovanému motoru je možné stroj použiť aj ako chodiaci pás. Pre maximálny komfort je trenažér vybavený priestrannou bežeckou plochou 150 x 52 cm a kvalitným odpružením.
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6 disponuje bohatou programovou výbavou - je vybavený 24 prednastavenými programami, dvoma užívateľskými programami a HRC programom fungujúcim na základe tepovej frekvencie snímanej pomocou vstavaných snímačov v držadlách.
Všetky informácie sa zobrazujú na veľkom displeji s uhlopriečkou 18,5". Ide o zobrazovanie predovšetkým času, rýchlosti, sklonu, vzdialenosti, tepovej frekvencie a spálených kalórií. Pod týmto displejom sú všetky ovládacie tlačidlá, vrátane rýchleho nastavovania rýchlosti a sklonu.
Gardian G6 rovnako disponuje USB portom, MP3 prehrávačom s reproduktormi, audio vstupom na slúchadlá a slotom pre pamäťové karty. Zaujímavosťou je pedometer umiestnený pod obrazovkou, ktorý znázorňuje počet ubehnutých krokov. Na displeji nezávisle od nastavenia beží aj funkcia Matrix, ktorá vykresľuje okruh dlhý 400 metrov ako spestrenie tréningu.
Vďaka týmto vlastnostiam je bežecký pás inSPORTline Gardian G6 skvelou voľbou pre náročných bežcov, ktorí chcú behať v pohodlí domova.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 4 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 150 x 52 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| počet stupňov sklonu pásu | 18 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | 3,8° (6,64%) |
| rýchlosť | 1 - 18 km/h |
| vhodný aj pre chôdzu | áno, bez obmedzenia |
| celkový počet programov | 27 |
| prednastavené programy | 24 |
| užívateľské programy | 2 |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| odpruženie | Silent Block |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno |
| audio vstup | áno |
| sklápacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery stroja | v140 cm x š89 cm x d202 cm |
| rozmery v sklopenom stave | v173 cm x š89 cm x d120 cm |
| rozmery balenia | d209 cm x š91 cm x v46 cm |
| maximálna nosnosť | 140 kg |
| hmotnosť | 128 kg |
| zdroj napájania | 220V, 230V |
| kategória | HB (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 899,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline Gardian G6
1 899,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Bežecký pás inSPORTline Gardian G6
Fotky ponuky
8 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk