MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Veľmi robustný profesionálny pás so spoľahlivým motorom, priestrannou bežeckou plochou, samomazacím mechanizmom a bohatou programovou výbavou zabalený do elegantného dizajnu.
Najlepšia cena
4 799,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
1
partner v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
200 kg
Výkon motora
8 HP
Typ motora
AC motor (striedavý)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia4 799,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
4 799,90 EUR
Porovnané
1 ponuka
inSPORTline.sk
SkladomBežecký pás inSPORTline Gardian G12 je profesionálny bežecký pás v elegantnom dizajne pre plne komerčné použitie. Jeho extra robustná konštrukcia a spoľahlivý AC motor o sile až 8 HP zaručujú dlhú životnosť a bezproblémový chod. To dokazuje aj jeho nosnosť až 200 kg a úctyhodná hmotnosť samotného stroja 265 kg.
O bezpečnosť pásu sa starajú veľké protišmykové nášľapy, pevné jednoliate držadlá a bezpečnostná brzda. V prípade nerovností podlahy sú tu aretačné skrutky, ktorými sa vada vyrovná.
Rozsah rýchlosti od 1 do 23 km/h regulovateľný po 0,1 km/h a maximálny sklon až 6,13° uspokojí aj tých najnáročnejších športovcov. Pre maximálny komfort pri behu je pás vybavený priestrannou bežeckou plochou 165 x 60 cm a kvalitným odpružením. Vďaka dobre sprevodovanému motoru je možné stroj použiť aj ako chodiaci pás.
Pás inSPORTline Gardian G12 disponuje bohatou programovou výbavou. Je vybavený 24 prednastavenými programami, dvoma používateľskými programami a tromi HRC programami fungujúcimi na základe stanovenej tepovej frekvencie snímanej pomocou vstavaných snímačov v rukovätiach, ktoré merajú tep v rozmedzí od 50 do 140 BPM (úderov za minútu).
Všetky informácie sa zobrazujú na veľkej obrazovke s uhlopriečkou 21,6", pod ktorou sú zároveň všetky ovládacie tlačidlá, vrátane rýchleho nastavovania rýchlosti a sklonu. Ide o zobrazovanie predovšetkým času, rýchlosti, skonu, vzdialenosti, tepovej frekvencie a spálených kalórií.
Gardian G12 rovnako disponuje USB portom, MP3 prehrávačom s reproduktormi, audio vstupom na slúchadlá a slotom pre pamäťové karty. Zaujímavosťou je pedometer umiestnený pod obrazovkou, ktorý znázorňuje počet ubehnutých krokov. Na displeji nezávisle na nastavení beží aj funkcia Matrix, ktorá vykresľuje okruh dlhý 400 metrov ako spestrenie tréningu.
Z hľadiska údržby poteší fakt, že nie je potrebné nanášať olej pod bežeckú plochu - stačí iba doplňovať nádržku na olej a ten je potom automaticky aplikovaný pri chode stroja. Vďaka týmto vlastnostiam je bežecký pás inSPORTline Gardian G12 skvelou voľbou do akéhokoľvek komerčného zariadenia.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| Výkon motora | 8 HP |
| Rozmery bežeckej plochy | 165 x 60 cm (efektívna 160 x 60 cm) |
| Zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| Počet stupňov sklonu bežeckej plochy | 20 stupňov |
| Maximálny sklon bežeckej plochy | 6,13° (10,74%) |
| Rýchlosť | 1 - 23 km/h |
| Vhodný aj pre chôdzu | áno, bez obmedzenia |
| Celkový počet programov | 28 |
| Prednastavené programy | 24 |
| Používateľské programy | 2 |
| HRC program | áno |
| Manuálny program | áno |
| Snímače tepovej frekvencie | áno |
| Držiak na fľašu | áno |
| Stojan na tablet | nie |
| Transportné kolieska | áno |
| Systém vyrovnanie nerovností | áno |
| Odpruženie | Silent Block |
| Bezpečnostná brzda | áno |
| Prijímač hrudného pásu |
|
| Hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| Audio vstup | áno |
| Sklápacia konštrukcia | nie |
| Celkové rozmery stroja | V150 x S95 x d228 cm |
| Rozmery v sklopenom stave | X |
| Rozmery balenia | d234 cm x š101 cm x v52 cm |
| Maximálna nosnosť | 200 kg |
| Hmotnosť | 265 kg |
| Zdroj napájania | 220V, 230V |
| Kategórie | S (podľa EN ISO 20957) |
| Použitie | komerčné, profesionálne |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukainSPORTline Gardian G12
4 799,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Bežecký pás inSPORTline Gardian G12
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk