MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Moderný profesionálny bežecký pás s vysokým výkonom, priestranným dizajnom a pripojením k najmodernejším aplikáciám!
Najlepšia cena
3 499,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
180.00, 180 kg
Výkon motora
6.00, 6 HP
Typ motora
AC motor (striedavý)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia3 499,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
3 499,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomBežecký pás inSPORTline Gardian G10 je ideálny stroj pre komerčné posilňovne!
Ako robustný a odolný trenažér, ktorý je kompatibilný s aplikáciami a nenáročný na údržbu, splní požiadavky všetkých tréningových kategórií. Vďaka silnému motoru s výkonom 6 HP a vysokej nosnosti 180 kg si môžete vychutnať plynulý chod aj v režime chodiaceho pásu.
Konštrukcia je navrhnutá tak, aby ste sa pri behu cítili pohodlne a bezpečne. Elegantné bočné rukoväte sú pripravené ako okamžitá opora, zatiaľ čo kratšie predné rukoväte sú vybavené tlačidlami na rýchlu zmenu rýchlosti a sklonu.
K dispozícii sú aj snímače tepovej frekvencie, ale stroj je možné spárovať aj s hrudným pásom. V prípade potreby môžete stroj okamžite zastaviť pomocou výraznej núdzovej brzdy.
Oproti predchádzajúcim pásom z radu Gardian využijete pri tomto modeli aj mobilné aplikácie, ktoré vám poskytnú ďalší zábavný spôsob, ako si spestriť tréning. Bežte vo virtuálnom svete aj s online priateľom alebo si počas tréningu pozrite sprievodné videá, ktoré vás v okamihu prenesú na iný kontinent!
Masívny rám s technológiou odhlučnenia Silent Block zaručuje vysokú nosnosť 180 kg. Elegantne tvarované bočné držadlá zbytočne nezasahujú do priestoru, ale zároveň poskytujú stabilnú oporu kedykoľvek počas cvičenia. Stroj má tiež priestrannú bežeckú plochu s dĺžkou 160 cm a mimoriadnou šírkou 58 cm.
Programová výbava obsahuje 24 prednastavených programov s rôznymi profilmi, ako aj programy na nastavenie tréningového cieľa, či už ide o vzdialenosť, čas alebo počet spálených kalórií. Ďalej je tu obľúbený HRC program, ktorý vám pomôže udržať tepovú frekvenciu na optimálnej úrovni pre spaľovanie tukov. K dispozícii máte tri hodnoty - 65%, 75% a 85% vašej maximálnej srdcovej frekvencie.
A ak vám ani táto bohatá programová výbava nestačí, môžete sa ponoriť do sveta virtuálnej reality. Pomocou mobilných aplikácií Zwift a Kinomap môžete svoj tréning obohatiť o preteky vo virtuálnom svete alebo o video sprievod z rôznych častí sveta. Môžete tam sledovať aj svoj pokrok a plánovať tréningy. Navyše sa môžete ľahko spojiť s priateľmi, ktorí tiež trénujú!
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth:
Technický popis:
| výkon motora | 6 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 160 x 58 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektronický |
| počet úrovní sklonu bežeckej plochy | 18 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | 5,6° (9,8 %) |
| rýchlosť | 0,8 - 20 km/h |
| vhodný aj na chôdzu | áno, bez obmedzenia |
| celkový počet programov | 30 |
| prednastavené programy | 24 |
| používateľské programy | 2 |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na tablet | nie |
| prepravné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| odpruženie | Silent Block |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| zvukový vstup | áno |
| skladacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | v150 x š87 x d205,5 cm |
| rozmery v zloženom stave | X |
| rozmery balenia | 221 x 91 x 56 cm |
| maximálna nosnosť | 180 kg |
| hmotnosť | 185 kg |
| napájanie | 220 V, 230 V |
| kategória | S (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | komerčné, profesionálne |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka3 499,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Gardian G10
3 499,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Bežecký pás inSPORTline Gardian G10
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk