inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Vzduchový rotoped s robustným rámom a šikovnou programovou výbavou! Užite si intenzívny a nevšedný kondičný tréning!
Najlepšia cena
1 199,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
4.50, 4.50 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Závislé na rýchlosti šliapania
Maximálna nosnosť
160.00, 160 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 199,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 199,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomHľadáte kardio stroj, ktorý bude zvyšovať záťaž sám, bez zbytočného nastavovania? Potom je vzduchový rotoped AirBike® inSPORTline Max presne pre vás.
Ide o moderný cvičiaci stroj, ktorý zvyšuje zaťaženie podľa toho, ako intenzívne šliapete!
AirBike® inSPORTline Max sa pýši pevnou konštrukciou, ktorá bezpečne unesie až 160 kilogramov, takže sa nemusíte obávať o jeho stabilitu ani pri intenzívnom používaní. Pre maximálne pohodlie a efektívny tréning je sedadlo nastaviteľné nielen výškovo, ale aj horizontálne.
Vďaka prepojeniu ramien s madlami a pedálov cez ventilátor môžete súčasne trénovať ruky aj nohy. Pokiaľ si prajete zamerať sa iba na hornú časť tela, stačí oprieť nohy o stupačky. Tento inteligentný dizajn vám dáva na výber medzi celkovým posilňovaním alebo zameraním na paže.
Pre maximálnu efektivitu je AirBike® inSPORTline Max vybavený LCD displejom s jednoduchým ovládaním, ktorý sleduje rôzne parametre, ako sú dĺžka tréningu, rýchlosť, prejdená vzdialenosť alebo počet otáčok za minútu. Okrem prednastavených programov ponúka aj možnosť nastavenia cieľovej tepovej frekvencie. Stačí si zadať cieľovú tepovú frekvenciu a rotoped vás automaticky povedie k jej dosiahnutiu.
Tento stroj je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete využívať ďalšie funkcie (platí pre stroje s dátumom výroby od 7/2025).
Vďaka vzduchovému brzdnému systému na rotopede AirBike® inSPORTline Max nemusíte ručne nastavovať úroveň záťaže. Ventilátor sa automaticky prispôsobuje vašej rýchlosti šliapania, takže čím rýchlejšie šliapete, tým väčší odpor cítite. Záťaž sa zvyšuje plynule a bez akýchkoľvek prerušení.
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby od 7/2025):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 4,5 kg |
| ovládanie záťaže | záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania |
| počet stupňov záťaže | neobmedzený |
| brzdný systém | vzduchový |
| voľnobeh | nie |
| celkový počet programov | 7 |
| program HRC | nie |
| program WATT | nie |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| meranie telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na mobil | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás je súčasťou balenia | nie |
| zvukový vstup | nie |
| skladacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery zariadenia | 157 x 76,5 x 145,5 cm |
| výška sedla | 9 nastaviteľných stupňov |
| rozmery balenia | 145 x 40,5 x 88 cm |
| maximálna nosnosť | 160 kg |
| maximálna výška cvičenca | bez obmedzenia |
| hmotnosť | 66,5 kg |
| napájanie | 2x AA batérie |
| kategória | S (podľa EN20957) |
| použitie | komerčné, domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaAirBike® inSPORTline Max
1 199,90 EUR
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
Fotky ponuky
7 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline AirBike® Max čierna
1 199,90 EUR
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
AirBike® inSPORTline Max - Farba: Čierna
Fotky ponuky
8 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky