inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skvelý domáci trenažér pre okamžitý intenzívny tréning! Jednoduché ovládanie, plynulá zmena záťaže a nastaviteľný posed – nič viac vlastne nepotrebujete!
Najlepšia cena
269,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
110.00, 110 kg
Brzdný systém
Vzduchový
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia269,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
269,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomV jednoduchosti je sila a vzduchový rotoped AirBike Basic II je toho zaručeným dôkazom!
Tento šikovný domáci trenažér má miesto záťažového kolesa ventilátor, ktorý navyšuje odpor v závislosti na tom, ako rýchlo šliapete. Úroveň záťaže si môžete ďalej upraviť regulačným gombíkom. Pedále aj pohyblivé držadlá sú prepojené s ventilátorom, takže trénujete ruky a nohy zároveň. Na jednoduchom ovládacom paneli potom môžete sledovať základné parametre svojho tréningu – čas, spálené kalórie, aktuálnu prekonanú vzdialenosť a celkovú vzdialenosť.
Pokiaľ si chcete aj doma dopriať intenzívne kardio bez akéhokoľvek zdržovania, tento trenažér je pre vás ako stvorený!
Veľký ventilátor s priemerom 50 cm vytvára vzduchový odpor, takže čím rýchlejšie a intenzívnejšie sa opierate do pedálov, tým väčšia je celková záťaž. Výhodou tohto systému je plynulý a prirodzený pohyb – záťaž reaguje na to, či pridávate alebo poľavujete.
Vďaka jednoduchému regulačnému gombíku môžete dodatočne manipulovať so záťažou. Tento remeňový brzdný systém skvele dopĺňa vzduchový odpor pri šliapaní a dodáva tréningu variabilitu.
Priestranné sedlo pokryté pohodlným materiálom je možné upraviť do 7 rôznych výšok a nastaviť si tak ideálny posed pre tréning. Rotoped je vďaka tomu vhodný pre používateľov vo výškovom rozmedzí 150-190 cm.
Pedále sa samy vyrovnávajú do vodorovnej polohy a majú tiež špeciálny protišmykový povrch, vďaka ktorému sa do nich budete môcť vždy pevne oprieť. Navyše disponujú nastaviteľnými popruhmi pre bezpečné zaistenie.
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | *** |
| ovládanie záťaže | záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania |
| počet stupňov záťaže | neobmedzené |
| brzdný systém | vzduchový (+ remeňový pri manuálnej regulácii záťaže) |
| systém pohonu | remeňový |
| voľnobeh | nie |
| celkový počet programov | 3 |
| HRC program | nie |
| WATT program | nie |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | nie |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | 115 x 70 x 121 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | 102 x 22 x 60 cm |
| maximálna nosnosť | 110 kg |
| maximálna výška cvičenca | 190 cm |
| hmotnosť | 21,8 kg |
| zdroj napájania | 2x AA batéria |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka269,90 EUR
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline AirBike Basic II
269,90 EUR
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
AirBike® inSPORTline Basic II
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky