inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Domáci AirBike s väčším ventilátorom pre maximálne výkony! Nastav si vlastné tempo a uži si intervalový tréning pri ktorom posilníš nohy i paže!
Najlepšia cena
499,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Cyklistika
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
4.60, 4.60 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Závislé na rýchlosti šliapania
Maximálna nosnosť
135.00, 135 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia499,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
499,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomVzduchový rotoped inSPORTline AirBike Lite: Výzva pre domáci tréning Vzduchový rotoped AirBike Lite je tu pre všetkých fitness nadšencov, ktorí sa ani doma nehodlajú ulievať! Jeho najväčšou výhodou je, že sa počas cvičenia vôbec nemusíte starať o manuálnu úpravu záťaže – odpor sa plynule zvyšuje v závislosti od intenzity vášho šliapania. Tým získate neskutočne efektívny domáci rotoped pre maximálne spaľovanie kalórií.
Ventilátor s širokými lopatkami vytvára vzduchový odpor v priamej úmere k tomu, ako veľmi sa do toho opriete. Pedále a pohyblivé držadlá sú totiž napojené na rovnaký mechanizmus. Môžete teda cvičiť nohy aj paže súčasne. Vďaka praktickým stupačkám máte navyše možnosť oprieť si chodidlá a sústrediť celú silu iba na precvičenie hornej polovice tela. Zistite tiež, ako správne cvičiť, aby ste na rotopede efektívne chudli.
Tento stroj je možné pripojiť k inteligentnému telefónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilnej aplikácie. Cez ňu potom môžete využívať ďalšie funkcie (platí pre stroje s dátumom výroby od 8/2025).
Pri vzduchovom brzdnom systéme odpadá nutnosť klikať či točiť kolieskom pre zvýšenie odporu. S kadenciou šliapania stúpa aj náročnosť, a to úplne plynule a bez zbytočných prerušení.
Aby bol váš výkon maximálny, je dôležité myslieť aj na správny posed. Preto AirBike Lite disponuje nastaviteľným, pohodlne polstrovaným sedadlom. Polohu sedadla je možné plynule upravovať vertikálne aj horizontálne, takže si trenažér ľahko prispôsobíte tvaru vašej postavy.
Jednou z hlavných funkcií rotopedu AirBike Lite sú chytro vymyslené prednastavené intervalové programy, ktoré vám umožnia začať tvrdý tréning stlačením jediného tlačidla. Intervalový tréning (HIIT) sa vyznačuje rýchlym striedaním vysokého vypätia s krátkym odpočinkom a je ideálny na efektívne spaľovanie tukov. Ak by vám dĺžka zabudovaných intervalov nevyhovovala, máte možnosť nastaviť si vlastný program presne na mieru vašim možnostiam a cieľom!
Správny posed je kľúčovým prvkom pre efektívne trénovanie na rotopede. Preto AirBike Lite disponuje nastaviteľným sedadlom s pohodlným polstrovaním. Polohu sedadla je možné meniť vertikálne aj horizontálne a používateľ tak má jedinečnú možnosť upraviť si posed presne podľa svojich predstáv.
Možnosť prepojenia s aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby od 8/2025):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 4,6 kg |
| ovládanie záťaže | záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania |
| počet stupňov záťaže | neobmedzená |
| brzdný systém | vzduchový |
| voľnobeh | nie |
| celkový počet programov | 6 |
| HRC program | nie |
| WATT program | nie |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | nie |
| držiak na fľašu | áno |
| stojan na mobil | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d 130,5 x š 64 x v 128 cm |
| rozmery v sklopenom stave | *** |
| rozmery balenia | d120 x š37 x v66 cm |
| maximálna nosnosť | 135 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 40,6 kg |
| zdroj napájania | 2x AA batérie |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Otázka: V čom sa líši vzduchový AirBike od klasického magnetického rotopedu?
Odpoveď: Zatiaľ čo pri magnetickom rotopede si záťaž nastavujete ručne alebo elektronicky (napr. od stupňa 1 do 16), vzduchový rotoped využíva na odpor veľký ventilátor. Neexistujú tu pevne dané stupne záťaže – čím rýchlejšie šliapete a ťaháte za držadlá, tým väčší odpor kladie vzduch. Tento systém je tak oveľa plynulejší a prirodzenejší.
Otázka: Je možné na rotopede AirBike Lite cvičiť, aj keď nemám mobilný telefón alebo tablet?
Odpoveď: Samozrejme. Rotoped funguje úplne bezchybne aj ako samostatný stroj s vlastným zabudovaným LCD displejom. Mobilné aplikácie Kinomap a Zwift sú iba príjemným bonusom pre oživenie tréningu.
Otázka: Je možné na stroji trénovať s hrudným pásom?
Odpoveď: Áno. Displej je vybavený prijímačom pre nekódovaný analógový 5kHz signál, vďaka ktorému môžete pripojiť kompatibilný hrudný pás. Pozor – prijímač nepodporuje novšie technológie Bluetooth alebo ANT+. Ak chcete pás spárovať s tréningovou aplikáciou v telefóne, musíte tak urobiť priamo v aplikácii vášho mobilu.
Otázka: Aké veľké je rozpätie pre nastavenie výšky cvičenca?
Odpoveď: AirBike Lite ponúka veľmi flexibilné nastavenie sedadla a držadiel, vďaka čomu je navrhnutý tak, aby vyhovoval cvičencom s maximálnou telesnou výškou až 190 cm. Maximálna nosnosť robustného rámu je 135 kg.
Otázka: Potrebujem na napájanie rotopedu zásuvku?
Odpoveď: Nepotrebujete. Počítač a displej sú napájané dvoma tužkovými batériami typu AA. Rotoped tak môžete umiestniť kamkoľvek v miestnosti, dokonca aj na terasu, a nebudete obmedzení dĺžkou kábla alebo dostupnosťou elektrických zásuviek.
Použitie: Cyklistika
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka499,90 EUR
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Airbike Lite
499,90 EUR
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
AirBike® inSPORTline Lite
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky