MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Super skladný pás plný zaujímavých programov a najmodernejších technológií! Kompaktná konštrukcia, prepojenie s mobilnými aplikáciami a jednoduché ovládanie z neho robia ideálny stroj na domáci tréning!
Najlepšia cena
749,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Beh
Maximálna nosnosť
120.00, 120 kg
Výkon motora
2.50, 2.50 HP
Typ motora
BLDC motor (jednosmerný, bezkomutátorový)
Zdvih bežeckej plochy
elektronický
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia749,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
749,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomTichý bezkomutátorový motor a kompaktná veľkosť - to sú len niektoré z výhod bežeckého pásu inSPORTline ZenRun 20!
Vďaka jeho jedinečnej konštrukcii je ľahko zložiteľný a nezaberá veľa miesta, čo z neho robí ideálnu voľbu pre domáce cvičenie v obmedzenom priestore. Napriek tomu sa nemusíte obávať o výkon. ZenRun ponúka 16 bežeckých programov, z ktorých 12 je prednastavených a 4 si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.
Vďaka Bluetooth prepojíte bežecký pás inSPORTline s mobilnými aplikáciami Kinomap alebo Zwift, v ktorých môžete sledovať dlhodobé trendy svojho tréningu, vyskúšať virtuálne závody s inými používateľmi alebo sa vydať na prednastavené trasy sprevádzané videom priamo na svojom smartphone alebo tablete.
Okrem toho si môžete beh či chôdzu spríjemniť hudbou vďaka vstavaným reproduktorom. Sklopná obrazovka poskytuje praktické miesto na odloženie telefónu, tabletu alebo fľaše na vodu.
Ovládanie je rýchle a intuitívne, takže vás nečaká žiadne zložité nastavovanie. Na prehľadnom veľkom displeji ľahko uvidíte všetky namerané hodnoty, ako sú rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie alebo trvanie tréningu. Vďaka priloženému hrudnému pásu si navyše môžete zmerať aj svoju aktuálnu tepovú frekvenciu.
Pás inSPORTline ZenRun 20 je vybavený tichým bezkomutátorovým motorom, ktorý je ekologickejší a pomáha šetriť energiu. V porovnaní s ostatnými modelmi má aj dlhšiu životnosť. Tento bežecký pás je navyše vybavený funkciou zdvihu bežeckej plochy s 18 úrovňami a maximálnym sklonom 3,5°.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| výkon motora | 2,5 HP |
| rozmery bežeckej plochy | 123 x 46 cm |
| zdvih bežeckej plochy (sklon) | elektrický |
| počet úrovní sklonu bežeckej plochy | 18 |
| maximálny sklon bežeckej plochy | 3,5° (6,12%) |
| rýchlosť | 1 - 14,8 km/h |
| vhodné aj na chôdzu | maximálne 2 hodiny nepretržitej chôdze potom sa odporúča nechať pás pri maximálnej rýchlosti 2 - 5 minút bežať naprázdno, aby sa motor ochladil potom sa pás môže opäť používať na chôdzu |
| celkový počet programov | 16 |
| prednastavené programy | 12 |
| užívateľské programy | 4 |
| HRC program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| prepravné kolieska | áno |
| systém vyrovnávania nerovností | áno |
| odpruženie | Shock Absorbing System |
| bezpečnostná brzda | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás je súčasťou dodávky | áno |
| zvukový vstup | cez Bluetooth |
| skladacia konštrukcia | áno |
| celkové rozmery zariadenia | v117 cm x š77 cm x d160 cm |
| rozmery v zloženom stave | v18 cm x š77 cm x d160 cm |
| rozmery balenia | d170 cm x š87 cm x v24 cm |
| maximálna nosnosť | 120 kg |
| hmotnosť | 58 kg |
| spotreba energie | 800 W |
| napájanie | 220-240 V |
| kategória | HC (podľa EN20957) |
| použitie | domáce |
Použitie: Beh
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka749,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline ZenRun 20
749,90 EUR
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Bežecký pás inSPORTline ZenRun 20
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk
MasterSport.sk