MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Poctivá mestská kolobežka v jednoduchom elegantnom dizajne, odolná robustná konštrukcia, ľahký hliníkový rám, gumový protišmykový nášľap, skladací mechanizmus, predné odpruženie.
Najlepšia cena
84,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
PU
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia84,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
84,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka inSPORTline Wayomint prináša skvelé jazdné vlastnosti ako pre deti, tak aj pre dospelých, s dôrazom na pohodlie a praktickosť. Robustná konštrukcia z hliníka je veľmi odolná a zároveň kolobežke prináša maximálnu ľahkosť. Intuitívny skladací mechanizmus potom ponúka ideálne riešenie na jednoduché prenášanie či uskladnenie.
Silná predná vidlica s odpružením zaisťuje pohodlnú jazdu aj na menej kvalitnom povrchu, zatiaľ čo nastaviteľná výška riadidiel a veľké kolieska zaručujú optimálny komfort a kontrolu. Kvalitná gumová nášľapná plocha zaistí bezpečný, protišmykový a stabilný postoj za každej situácie.
Kolobežka navyše disponuje zadnou nášľapnou brzdou z odolného hliníka a v kombinácii s praktickým stojanom dopĺňa celý komplet jednoduchého elegantného dizajnu, ktorý určite poteší každého vášnivého kolobežkára.
Technický popis:
| Rám | hliník |
| Nosnosť | 100 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 125 cm |
| Držadlá | Gumové |
| Veľkosť koliesok | 200 mm |
| Kolieska | PU |
| Tvrdosť koliesok | 80A |
| Ložiská | ABEC 7 |
| Objímka | 2-bodová |
| Brzdy | zadná nášľapná brzda |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Úžitkové rozmery nášľapu | 37 x 12,5 cm |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 82 - 107 cm |
| Šírka riadidiel | 45 cm |
| Výška nášľapu od zeme | 9 cm |
| Rozmery kolobežky | d87 x š45 x v82 cm |
| Rozmery v zloženom stave | d84 x š12,5 x v30 cm |
| Ďalšie vybavenie | sklápací mechanizmus, stojan, predné odpruženie, protišmykový gumový nášľap, zadný blatník |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka84,90 EUR
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Fotky ponuky
11 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Wayomint
84,90 EUR
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Skladacia kolobežka inSPORTline Wayomint
Fotky ponuky
11 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk