eSportago.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Skvele programovo vybavený lezecký trenažér a stepper v jednom! Spočítajte si optimálnu tepovú frekvenciu a trénujte na maximum!
Najlepšia cena
1 799,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Maximálna nosnosť
159.00, 159 kg
Brzdný systém
magnetický
Nastavenie záťaže
ručne
Výška
224.00, 224 cm
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia1 799,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
1 799,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomS lezeckým trenažérom Verticon inSPORTline Pro 500 môžete podniknúť kondičný výstup, bez toho aby ste opustili domov alebo posilňovňu! Tento prispôsobivý stroj s manuálnym nastavením záťaže navyše funguje aj ako stepper, takže pokiaľ budete chcieť nechať ruky oddýchnuť, nie je to problém.
Nastavením odporu to ale nekončí - trenažér je vybavený displejom, na ktorom si môžete nastaviť cieľové parametre cvičenia alebo špecifický program virtuálneho lezenia na známe miesto. Dokonca máte možnosť spočítať si optimálnu tepovú frekvenciu a začať trénovať s HRC programom, ktorý vás v nej udrží. K tomu slúži prijímač signálu, pomocou ktorého ľahko spárujete hrudný pás.
Pohyblivé držadlá sú nastaviteľné do 4 rôznych polôh, aby sa vám na stroji pracovalo čo najpohodlnejšie. Výška kroku záleží na proporciách používateľa, jej maximálna hodnota je 51 cm. Vďaka magnetickému brzdnému systému sa pohyb na trenažéri zaobíde bez zbytočného hluku a stroj tak skvele zapadne do domácej aj profi posilňovne!
Veľkou výhodou tohto lezeckého trenažéra sú nastaviteľné držadlá, s ktorými si konštrukciu prispôsobíte tak, aby dokonale vyhovovala výške vašej postavy. Na výber máte hneď zo 4 rôznych polôh. Potom sú tu aj pevné držadlá, o ktoré sa dá oprieť, keď chcete trenažér používať ako stepper.
Pri Verticone Pro 500 vďaka unikátnemu prevedeniu nemusíte riešiť polohu zásuvky ani prekážajúce káble. Prečo? Pretože nič z toho nepotrebuje. Vystačí si so štyrmi batériami v displeji!
Ako pri každom vertikone, intenzitu cvičenia si určujete sami podľa toho, ako rýchlo sa pohybujete. Prehľadný displej neponúka iba zmenu záťaže, ale aj zaujímavú programovú výbavu s intervalovým tréningom a HRC programom pre udržanie tepovej frekvencie na optimálnej úrovni. Navyše tu nájdete aj 4 cieľové programy alebo možnosť virtuálneho výstupu na známe miesto. A vďaka prijímaču hrudného pásu budete mať tep neustále pod kontrolou!
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| brzdný systém | magnetický |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| max. výška kroku | 51 cm |
| sklon | 75° |
| manuálny program | áno |
| počet programov | 15 |
| prijímač hrudného pásu | áno (5 kHz) |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| celkové rozmery | v224 cm x š81 cm x d89 cm |
| rozmery balenia | 231 x 38,5 x 35,5 cm |
| maximálna nosnosť | 159 kg |
| hmotnosť | 47 kg |
| zdroj napájania | 4x AAA batérie (displej) |
| kategória | SC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | profesionálne, domáce |
Súvisiace odkazy: Cardio stroje, Bežecké pásy, Rotopedy a cyklotrenažéry.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka1 799,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline Pro 500
1 799,90 EUR
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Verticon inSPORTline Pro 500
Fotky ponuky
9 záberoveSportago.sk
eSportago.sk
eSportago.sk
eSportago.sk
eSportago.sk
inSPORTline.sk