inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Univerzálna kolobežka pre deti aj dospelých s možnosťou zloženia, ktorá kombinuje obratnosť s rýchlosťou.
Najlepšia cena
121,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia121,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
121,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomSkladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II je kolobežkou pre všestranné použitie. Jej najväčšou výhodou je možnosť sklopenia rámu, čím ušetríte cenné miesto napríklad pri prevážaní kolobežky v aute. Nafukovacie kolesá s rozmermi 16" a 12" sú dostatočne veľké pre pohodlnú a rýchlu jazdu na dlhších trasách a zároveň sú svojimi rozmermi veľmi obratné a dobre ovládateľné v teréne. Kolobežku možno použiť ako na asfalte v meste či cyklotrasách, tak napríklad aj na poľných cestách a v miernom teréne.
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II je vybavená účinnými čeľusťovými V-Brake brzdami na oboch kolesách, penovou ochranou na hrazde riadidiel, gripy s protišmykovým gumovým povrchom, priestranným nášľapom a bočným stojanom. Do oka vám určite padnú aj detaily vo forme farebne ladiacich bovdenov a vedenie brzdového lanka cez rám kolobežky. Vďaka svojim parametrom a možnosti výškovo nastaviteľných riadidiel je kolobežka vhodná pre juniorov aj dospelých.
Technický popis:
| rám | oceľ, skladací |
| nosnosť | 100 kg |
| minimálna odporúčaná výška jazdca | 120 cm |
| vidlica | oceľ |
| hlavové zloženie | oceľ |
| riadidlá | oceľ, BMX |
| držadlá | ergonomicky tvarovaný gumový grip (TPE - termoplastický elastomér) |
| kolesá | 16"/12" |
| ráfiky | hliník |
| ložiská | guľôčkové |
| brzdy | V-Brake, hliník |
| brzdové páčky | hliník |
| nášľap | plast |
| rýchloupínacie páčky | nie |
| plášte (predný / zadný) | 16x2.125" (57-305) / 12 ½ x2 ¼" (57-203) |
| maximálne nahustenie (predné / zadné) | 2,8 bar / 2,8 bar |
| stojanček | bočný |
| hmotnosť | 7,9 kg |
| dĺžka | 135 cm |
| dĺžka stúpadla | 39 cm |
| výška riadidiel | 73 - 80 cm |
| šírka riadidiel | 64 cm |
| šírka držadiel | 11 cm |
| výška svetiel | 7,5 cm |
| výška nášľapu nad zemou | 10,5 cm |
| rozmery zloženej kolobežky | cca 110x64x43 cm |
| certifikát | EN 14619 |
| ďalšie vybavenie | skladací rám, stojan, penová ochrana hrazdy riadidiel, vedenie lanka rámom, farebné bovdeny |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka121,90 EUR
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Rundeer II
121,90 EUR
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Skladacia kolobežka inSPORTline Rundeer II 16/12"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
201,20 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
201,20 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk