inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Recumbent inSPORTline Varis - Farba: Čierna
Recumbent inSPORTline Varis - Farba: Čierna
Recumbent inSPORTline Varis - Farba: Čierna
Recumbent inSPORTline Varis - Farba: Čierna
Recumbent inSPORTline Varis - Farba: Čierna
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Manuálne ovládaný, gélové sedadlo, magnetický brzdný systém, LCD displej, senzory v rukovätiach, tichý chod, transportné kolieska.
Najlepšia cena
269,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Na objednávku
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
5.00, 5 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Manuálne
Maximálna nosnosť
130.00, 130 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia269,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
269,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
Na objednávkuRecumbent inSPORTline Varis je rotoped s praktickou funkčnou výbavou za dobrú cenu. Konštrukcia so stabilnou oporou chrbta je vhodná pre používateľov so zníženou pohyblivosťou alebo pre starších ľudí, ktorí sa chcú tréningom udržiavať stále v kondícii.
Na stroj sa nastupuje príjemne a bez prekážok. Ergonomicky tvarované gélové sedadlo má potom možnosť horizontálneho nastavenia. Zaručuje tak komfortné sedenie počas cvičenia. Pohodlie celého cvičenia na stroji dopĺňajú veľké pedále s protišmykovou úpravou.
Záťažové koleso recumbentu s hmotnosťou 5 kg s magnetickým brzdným systémom je manuálne ovládané a možno nastaviť až 8 stupňov záťaže.
Recumbent inSPORTline Varis má zabudované dva senzory v rukovätiach pre meranie tepovej frekvencie používateľa. Veľký a prehľadný LCD displej computeru zobrazuje potrebné informácie ako je čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie aj pulz.
Tento stroj (v čiernej variante) je možné pripojiť k smartfónu alebo tabletu pomocou Bluetooth a mobilné aplikácie. Skrze ne potom môžete cvičenie na stroji oživiť o nové možnosti, ako napríklad o jazdu na virtuálnej trati.
Vďaka týmto skvelým vlastnostiam patrí Recumbent inSPORTline Varis medzi vyhľadávané rotopedy, ktoré sú určené pre domáce využitie.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth (iba čierna varianta) pre ovládanie stroja zo smartphonu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 5 kg |
| ovládanie záťaže | manuálne |
| počet stupňov záťaže | 8 |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | X |
| prednastavené programy | X |
| užívateľské programy | X |
| HRC program | X |
| WATT program | X |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | nie |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | nie |
| manuálny program | X |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | nie |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | nie |
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d142 x š57 x v100,5 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d102 x š57 x v26 cm |
| maximálna nosnosť | 130 kg |
| maximálna výška používateľa | 190 cm |
| hmotnosť | 30 kg |
| zdroj napájania | 2xAA batérie |
| kategória | HC (podľa normy EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Súvisiace odkazy: Cardio stroje, Bežecké pásy, Rotopedy a cyklotrenažéry.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaRecumbent inSPORTline Varis
269,90 EUR
Fotky ponuky
2 záberyinSPORTline.sk
inSPORTline Varis čierna
269,90 EUR
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky