inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Robustný recumbent s vysokou nosnosťou, nízkym nástupom a bohatou funkčnou výbavou, vďaka ktorej si každý v pohodlí svojho domova príde na svoje!
Najlepšia cena
599,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
9.00, 9 kg
Hrudný pás
false, nie
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia599,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
599,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomRecumbent inSPORTline Omahan RMB je vysoko kvalitný rotoped s praktickým funkčným vybavením.
Vďaka robustnej konštrukcii s nosnosťou až 150 kg je napriek nízkej hmotnosti 53 kg veľmi stabilný, takže si ho môžu naplno užívať aj používatelia so zníženou pohyblivosťou. Splní všetky vaše očakávania - rýchlo vás dostane do formy, zbaví vás nadbytočných kilogramov a posilní svaly na nohách. A to všetko v pohodlí vášho domova.
Trenažér je vybavený 9 kg ťažkým zotrvačníkom pre hladký chod a magnetickým brzdným systémom s 32 elektronicky riadenými úrovňami odporu.
Súčasťou balenia je aj držiak na tablet s nastaviteľnou šírkou, ktorý môžete zároveň nabíjať prostredníctvom USB portu. Sedadlo je samozrejme tiež veľmi pohodlné a vďaka premyslenej konštrukcii vám tento recumbent uľahčí nastupovanie s polohou nastupovania len niekoľko centimetrov nad zemou!
Elektromagnetický brzdný systém zabezpečuje maximálnu tichosť a svoju tepovú frekvenciu môžete sledovať pomocou snímačov na rukovätiach alebo hrudného pásu (nie je súčasťou balenia).
Široké sedlo so sieťovanou opierkou je veľmi pohodlné, takže vydržíte dlhé tréningy bez nepríjemných pľuzgierov. Vzdialenosť medzi sedlom a pedálmi si môžete nastaviť podľa svojej výšky, takže pohodlný posed si nájde každý.
Recumbent inSPORTline Omahan RMB ponúka 12 prednastavených programov, pri ktorých si môžete nastaviť aj záťaž, ktorá vám bude vyhovovať. K dispozícii je aj program HRC, ktorý automaticky mení záťaž tak, aby ste udržali optimálnu tepovú frekvenciu pre spaľovanie tukov. Samozrejme, môžete si nastaviť aj vlastný program, ktorý bude presne vyhovovať vašim požiadavkám.
Recumbent Omahan je vpredu vybavený transportnými kolieskami a vzadu rukoväťou na uchopenie, čo uľahčuje manipuláciu so strojom v priestore. Pre maximálnu stabilitu počas tréningu je recumbent vybavený aj vyrovnávačmi nerovností.
Mobilná aplikácia iC+ Training vám umožní nastaviť si akúkoľvek trasu na svete priamo na mapách Google. Môžete tak jazdiť v uliciach Paríža, na plážach Miami alebo v horách Krkonôš či na iných zaujímavých miestach. Počas tréningu si môžete pozrieť skutočné snímky trasy, tak ako ich poznáte zo Street View. Preskúmajte svet z pohodlia domova. (Kompatibilita s aplikáciou sa vzťahuje na stroje s dátumom výroby 7/2025 alebo novším)
Pripojte sa k mobilným aplikáciám prostredníctvom Bluetooth a trénujte a ovládajte stroj zo smartfónu alebo tabletu (platí pre stroje s dátumom výroby 7/2025 a novším):
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 9 kg |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 32 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 230 W |
| brzdný systém | elektro-magnetický (EMS) |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 20 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu |
|
| hrudný pás súčasťou balenia | nie |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| rozmery sedadla | 45,6 x 33 cm |
| rozmery opierky | 47 x 47,8 cm |
| rozmery balenia | d158 x š35 x v74 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 53 kg |
| zdroj napájania | sieťový adaptér |
| kategória | HC (podľa EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Súvisiace odkazy: Cardio stroje, Bežecké pásy, Rotopedy a cyklotrenažéry.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka599,90 EUR
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Omahan RMB
599,90 EUR
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Recumbent inSPORTline Omahan RMB
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky