inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Elektronicky ovládaný, prepojenie s mobilnými aplikáciami, HRC program, pohodlné sedlo, tichý chod.
Najlepšia cena
799,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Hmotnosť záťažového kolesa (kg)
9.00, 9 kg
Hrudný pás
áno
Ovládanie záťaže
Elektronické
Maximálna nosnosť
150.00, 150 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia799,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
799,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomRecumbent inSPORTline inCondi R60i je stroj určený na domáce použitie.
Robustná konštrukcia so stabilnou oporou chrbta je vhodná predovšetkým pre používateľov, ktorí majú zníženú pohyblivosť, nadváhu, alebo pre seniorov, ktorí sa chcú tréningom udržať v stálej kondícii. Medzi hlavné prednosti recumbentu patrí komfortné sedadlo a jednoduché nastupovanie.
9 kg záťažové koleso zaručí efektivitu Vášho tréningu. Nastavenie záťaže je riadené elektronicky, a to v 32 krokoch. Prepracovaný LCD displej počítača zobrazuje okrem iného rad užitočných informácií, medzi ktoré patrí zobrazovanie času, rýchlosti, vzdialenosti, pulzu, počtu spálených kalórií a mnoho ďalšieho.
V neposlednom rade je recumbent inSPORTline inCondi R60i vybavený snímačmi tepovej frekvencie v rukovätiach pri sedadle, vďaka ktorým budete mať prehľad o vašej tepovej frekvencii a môžete tak tomu svoj tréning prispôsobiť. Ďalej sú súčasťou transportné kolieska, vďaka ktorým je stroj bezpečne prenosný a jeho sťahovanie je navyše jednoduché a oveľa menej namáhavé.
Remeňový systém BeltDrive, ktorý zaručuje maximálne tichý chod počas cvičenia, Vám dopraje pokoj a ničím nerušený tréning. Vďaka týmto výborným vlastnostiam a bohatej funkčnej výbave je recumbent inSPORTline inCondi R60i vhodným posilňovacím prístrojom pre domácnosti.
Recumbent inSPORTline inCondi R60i disponuje možnosťou prepojenia so smartfónmi a tabletmi prostredníctvom technológie Bluetooth a aplikácie iC+ Training. Vďaka nej je možné si okrem iného virtuálne zajazdiť napríklad v Alpách, svetových metropolách a ďalších zaujímavých miestach. Priebeh trasy je možné sledovať vďaka Google Maps a Street View priamo na displeji. Aplikácia samozrejme ponúka aj spúšťanie, nastavovanie a ovládanie funkcií stroja priamo z Vášho mobilného zariadenia.
Medzi hlavné prednosti patrí celková kvalita spracovania. Vďaka robustnému telu a kvalitným materiálom je zaručená vysoká stabilita a s tým spojená aj vysoká nosnosť až 150 kg.
Recumbent ponúka rad prednastavených programov s rôznymi režimami obtiažnosti. Zároveň je doplnený o špeciálne programy, ako je funkcia FAT, ktorá je schopná zmerať obsah tuku vo Vašom tele (BMI) alebo HRC program, ktorý prispôsobuje záťaž optimálnej tepovej frekvencii. Nechýbajú ani používateľské programy (12), ktoré šetria čas pri nastavovaní jednotlivých údajov používateľa.
Prepojenie recumbentu s mobilnou aplikáciou iC+ Training a ďalšími patrí medzi hlavné prednosti. Cez aplikáciu môžete nastavovať programy, ukladať Vaše namerané hodnoty, zdieľať ich na sociálnych sieťach či kontrolovať aktuálne informácie pri jazde (srdcový tep, rýchlosť, vzdialenosť, a i.).
V aplikácii iC+ Training si môžete nastaviť ktorúkoľvek trasu na svete a to priamo na Google Maps. Môžete tak behať v uliciach Paríža, po plážach v Miami alebo na horách v Krkonošiach. Počas tréningu môžete sledovať reálne snímky trasy, tak ako ich poznáte zo Street View. Záťaž recumbentu navyše kopíruje priebeh prevýšenia, vďaka čomu je možné dosiahnuť ešte väčšiu reálnosť. Poznávajte svet z pohodlia domova.
Možnosť prepojenia s mobilnými aplikáciami cez Bluetooth pre tréning a ovládanie stroja zo smartfónu alebo tabletu:
Kľúčové vlastnosti:
Technický popis:
| hmotnosť záťažového kolesa | 9 kg |
| prevodový pomer otáčok stred : záťažové koleso | 1:8,1 |
| ovládanie záťaže | elektronické |
| počet stupňov záťaže | 32 |
| maximálny odpor pri 60 otáčkach/min | 270 W |
| brzdný systém | magnetický |
| voľnobeh | áno |
| celkový počet programov | 21 |
| prednastavené programy | 12 |
| používateľské programy | 1 |
| HRC program | áno |
| WATT program | áno |
| orientačný test telesnej kondície (Recovery) | áno |
| zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) | áno |
| manuálny program | áno |
| snímače tepovej frekvencie | áno |
| držiak na fľašu | nie |
| stojan na tablet | áno |
| transportné kolieska | áno |
| systém vyrovnania nerovností | áno |
| prijímač hrudného pásu | áno |
| hrudný pás súčasťou balenia | áno |
| audio vstup | nie |
| sklápacia konštrukcia | nie |
| celkové rozmery stroja | d160 x š65 x v115 cm |
| rozmery v sklopenom stave | X |
| rozmery balenia | d163 cm x š25 cm x v65 cm |
| maximálna nosnosť | 150 kg |
| maximálna výška používateľa | 200 cm |
| hmotnosť | 51 kg |
| príkon | 11,7W |
| zdroj napájania | sieťový adaptér 9V, 1.3A pre AC 100V~240V |
| kategória | HA (podľa normy EN ISO 20957) |
| použitie | domáce |
Súvisiace odkazy: Cardio stroje, Bežecké pásy, Rotopedy a cyklotrenažéry.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka799,90 EUR
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline inCondi R60i
799,90 EUR
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Recumbent inSPORTline inCondi R60i
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
4,20 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
5,60 EUR
2 ponuky
inSPORTline.sk
9,40 EUR
2 ponuky