inSPORTline.sk
Mechanický skladací športový invalidný vozík inSPORTline Brenstark odľahčený s pohonom Oppatia
1 299,90 EUR
1 ponuka
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Prídavný pohon k mechanickému vozíku poskytujúci väčšiu slobodu pohybu. Rýchlosť až 20 km/h, jednoduchá inštalácia aj ovládanie a odnímateľná batéria.
Najlepšia cena
999,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Nosnosť
115.00, 115 kg
Dojazd až
25.00, 25 km
Maximálna rýchlosť
20.00, 20 km/h
Maximálne stúpanie
8.00, 8 °
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia999,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
999,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomPovedzte zbohom unaveným a namáhaným rukám z jazdy na bežnom invalidnom vozíku. Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia vás zbaví závislosti na druhých a vy budete môcť vyraziť na prechádzku kedykoľvek sa vám zachce.
Jednoduchý dizajn „click and go“ zaručuje, že inštaláciu zvládne naozaj každý. Po pripevnení rámu k vášmu vlastnému vozíku stačí prídavný motor iba nacvaknúť a ste pripravení ísť. Rovnako jednoduché to je, keď budete chcieť motor odpojiť. Systém bol navrhnutý tak, aby si s ním zvládli poradiť všetci.
Chcete vyraziť na dlhší výlet, ale ručné roztlačenie vozíka už nezvládate a nechcete sa spoliehať na iných? Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia má dojazd až 25 kilometrov a využiť môžete hneď tri režimy rýchlosti – 6, 15 a 20 kilometrov za hodinu. Nechýba ani praktická spiatočka, ktorá vám uľahčí manévrovanie v úzkych priestoroch, a to pohodlne pomocou ľavej páčky na riadidlách. Zvládne tak nielen výlet s priateľmi na kávu a zákusok, ale aj dlhšie obchádzky po úradoch či komentované prehliadky po meste. Všetko si jednoducho navolíte na intuitívnom šikovnom LED displeji. Odnímateľnú 7,5 Ah batériu značky LG potom v pokoji dobijete doma.
Vraciate sa večer z flámu? Bez obáv. Na cestu vám bude svietiť kvalitné LED predné osvetlenie, a ešte väčšiu bezpečnosť zaručia kvalitné bubnové brzdy.
Užite si slobodu pohybu s inSPORTline Oppatia, vaším partnerom pre jednoduchšie a rýchlejšie cestovanie.
Technický popis:
| materiál rámu | hliník, plast |
| kompatibilita | vozíky s prednou konštrukciou so šírkou do 45 cm |
| rýchlostné režimy | 6, 15 a 20 km/h |
| spiatočka | áno |
| batéria | 36V 7,5Ah, lítiová batéria s LG článkom, odnímateľná |
| čas nabíjania | 2 až 4 hodiny, nabíjačka súčasťou balenia |
| motor | 36V, 350W bezkomutátorový motor |
| plášť | INNOVA 8½x2,5" |
| displej | LED |
| svetlá | predné LED |
| brzdy | bubnové |
| brzdná dráha | 3 až 5 m |
| dojazd | až 25 km (pri hmotnosti používateľa do 70 kg a ideálnych podmienkách) |
| maximálne stúpanie | 8° |
|---|---|
| dĺžka | 108 cm |
| šírka | 48 cm (tyč pre inštaláciu k vozíku) / 46 cm (riadidlá) |
| výška | 80 cm |
| hmotnosť bez batérie | 9,8 kg |
| hmotnosť s batériou | 11 kg |
| nosnosť | 115 kg |
| poznámka: | produkt neukazuje prejdenú vzdialenosť pod 1 km |
Predpokladaný maximálny dojazd je závislý od rôznych podmienok. Medzi tieto faktory patrí zvolený režim / stupeň podpory / rýchlosť, hmotnosť používateľa, charakter terénu, vietor, tlak a vzor pneumatík a teplota okolia. Všetky dojazdy sa vzťahujú na optimálne podmienky. Optimálne alebo ideálne podmienky sú: rovný/plochý terén bez protivetra, teplota okolia 20 °C, extrémne úzke bezprofilové pneumatiky nafúkané na odporúčaný tlak, používanie úsporného režimu (ak ho model má), hmotnosť používateľa nižšia ako 70 kg.
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka999,90 EUR
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Oppatia
999,90 EUR
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Prídavný elektrický pohon pre invalidné vozíky inSPORTline Oppatia
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
1 299,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
106,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
111,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
1 149,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
269,90 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
1 699,90 EUR
1 ponuka