inSPORTline.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Kolobežka pre juniorov aj dospelých, nafukovacie kolesá, stojan, nastaviteľná výška riadidiel.
Najlepšia cena
153,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia153,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
153,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka WORKER City je konštrukčne veľmi stabilná a rýchla kolobežka vybavená hliníkovými vypletenými 16 palcovými ráfikmi a plášťami s jemnou vzorkou pre minimálny odpor a rýchlu jazdu. Je vybavená kvalitnými hliníkovými čeľusťovými brzdami V-brake vpredu aj vzadu pre väčší brzdný efekt. Kolobežka je vhodná na rovný povrch, tak aj do mierneho terénu.
Veľkosťou rámu, nosnosťou aj možnosťou nastavenia výšky riadítok je určená ako pre juniorov, tak aj pre dospelých. Spĺňa najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS.
Technický popis:
| rám | oceľ |
| nosnosť | 100 kg |
| odporúčaná výška jazdca | 150-185 cm |
| vidlica | oceľ |
| hlavové zloženie | oceľ |
| riadidlá | oceľ, BMX |
| držadlá | gumový grip s vonkajšími zarážkami |
| kolesá | 16"/16" |
| ráfiky | hliník |
| náboje | hliník |
| ložiská | guľôčkové |
| brzdy | V-Brake, hliník |
| brzdové páčky | hliník |
| nášľap | plast |
| rýchloupínacie páčky | nie |
| plášte (predný/zadný) | Wanda King 16x2.125" (57-305) / 16x2.125" (57-305), hladká vzorka pre minimálny odpor |
| maximálne nahustenie (predné/zadné) | 2,5 bar / 2,5 bar |
| stojanček | bočný |
| hmotnosť | 9,5 kg |
| dĺžka | 141 cm |
| dĺžka stúpadla | 36 cm |
| šírka stúpadla | 12,2 cm |
| výška riadidiel | 99-112 cm |
| šírka riadidiel | 60 cm |
| šírka úchopov | 11 cm (9 cm po zarážku) |
| svetlá výška | 10,5 cm |
| výška nášľapu nad zemou | 14 cm |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaKolobežka WORKER City 16"
153,90 EUR
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Fotky ponuky
7 záberovinSPORTline.sk
WORKER City čierno-modrá
153,90 EUR
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Kolobežka WORKER City 16" - Farba: Modrá
Fotky ponuky
10 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline.sk
201,20 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk
201,20 EUR
1 ponuka
inSPORTline.sk
inSPORTline.sk