MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Kolobežka s nastaviteľnou výškou riadidiel, svietiace kolieska, možnosť zloženia, protišmykový nášľap.
Najlepšia cena
66,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
1
partner v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Farba
žltá
Typ koliesok
PU
Rám
Hliníkový
Brzdy
Nášľapná
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia66,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
66,90 EUR
Porovnané
1 ponuka
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami je kvalitná kolobežka vyrobená z hliníka. Kolobežku možno ľahko zložiť a vďaka jednoduchému sklápaciemu mechanizmu so zaistením je potom ľahko prenosná a zaberá minimum miesta. Navyše disponuje svietiacimi kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, všetko má na svedomí magnetická energia, ktorá je vytváraná pri roztočení koliesok. Pod doskou kolobežky sa tak rozžiari hra farebných svetiel.
Ochranné prvky ako sú penové rukoväte na riadidlách, priestranná nášľapná doska s protišmykovým povrchom alebo robustná zadná brzda zaručujú vysoký stupeň bezpečnosti. Perfektné jazdné vlastnosti majú na starosť 145 mm kolieska z polyuretánu a kvalitné ložiská ABEC 5. Kolobežka WORKER Cirky poteší každého drobca svojim "cool" dizajnom a svietiacimi prvkami. Vhodná je od 5 rokov.
Technický popis:
| Rám | hliník |
| Nosnosť | 50 kg |
| Minimálna odporúčaná výška jazdca | 115 cm |
| Držadlá | penové rukoväte |
| Veľkosť koliesok | 145 mm |
| Materiál koliesok | PU s LED diódami (červená, zelená, modrá farba) |
| Tvrdosť koliesok | 82A |
| Ložiská | ABEC 5 |
| Objímka | 2-bodová |
| Brzdy | zadná nášľapná |
| Rýchloupínacie páčky | áno |
| Stojanček | nie |
| Hmotnosť | 2,6 kg |
| Dĺžka | 74 cm |
| Rozmery nášľapu | d50,5 x š12 cm |
| Úžitkové rozmery nášľapu | d32 x š12 cm |
| Nastaviteľná výška riadidiel | 68 - 88 cm |
| Šírka riadidiel | 34 cm |
| Výška nášľapu nad zemou | 9 cm |
| Rozmery zloženej kolobežky | d68 x š12 x v24 cm |
| Ďalšie vybavenie | skladací mechanizmus, nekĺzavý nášľap |
| Špeciálne vlastnosti | vhodná pre deti od 5 rokov |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponukaWORKER Cirky se svítícími kolečky žltá
66,90 EUR
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Kolobežka WORKER Cirky so svietiacimi kolieskami - Farba: Žltá
Fotky ponuky
10 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk