MasterSport.sk
Športové novinky, zľavy a porovnanie ponúk na jednom mieste.
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Fotky produktu
Kliknutím prepnete náhľad
Univerzálna kolobežka kombinujúca obratnosť s rýchlosťou, príprava pre držiak fľaše, matný lak, robustný stojan pod nášľapom.
Najlepšia cena
129,90 EUR
Aktuálne dostupná
Ponuky
2
partneri v porovnaní
Dostupnosť
Skladom
Kategória
Typ koliesok
Nafukovacie
Rám
Oceľový
Brzdy
Čeľusťové
Maximálna nosnosť
100.00, 100 kg
Najlepšia ponuka práve teraz
Najvýhodnejšia129,90 EUR
Najvýhodnejšia živá ponuka z porovnania partnerov.
Rozpätie cien
129,90 EUR
Porovnané
2 ponuky
inSPORTline.sk
SkladomKolobežka inSPORTline Suter SE je kolobežkou pre všestranné použitie. Nafukovacie pneumatiky s rozmermi 16 "a 12" sú dostatočne veľké pre obstojnú rýchlosť pri cestovaní a zároveň ešte vcelku malé pre dobrú obratnosť, jednoduchšie prenášanie a ukladanie.
Možno ju používať ako na asfalte v meste či cyklotrasách, tak napríklad na poľných cestách a v miernom teréne.
Celá kolobežka je vďaka svojej veľkosti, dĺžke a možnosti výškovo nastaviť riadidlá vhodná pre dospelých i juniorov (cca od 145 do 180 cm výšky).
Z hľadiska bezpečnosti potešia účinné čeľusťové V-Brake brzdy na oboch kolesách, penová ochrana umiestnená na hrazde riadidiel, držadlá s gumovým gripom, ktoré sa dobre držia, a certifikát podľa normy EN 14619.
Z ďalšieho vybavenia príde vhod možnosť montáže držiaka na fľašu alebo robustný stojanček umiestnený pod nášľapom, vďaka ktorému nemusíte kolobežku odkladať na zem, pokiaľ práve nejazdíte. Do oka Vám určite padne krásny športový dizajn kolobežky doplnený o štýlový matný lak a detaily vo forme farebne ladiacich bovdenov a vedenie brzdového lanka cez rám kolobežky.
Kolobežka inSPORTline Suter SE je zárukou príjemne rýchlej cesty po meste či objavné "kolobežkovanie" za jeho hranicami.
K tejto kolobežke farebne perfektne sedia prilba WORKER Neonik .
Technický popis:
| rám | oceľ |
| nosnosť | 100 kg |
| odporúčaná výška jazdca | 145-180 cm |
| vidlica | oceľ |
| hlavové zloženie | oceľ |
| riadidlá | oceľ, BMX |
| držadlá | ergonomicky tvarovaný gumový grip (TPE - termoplastický elastomér) |
| kolesá | 16 "/ 12" |
| ráfiky | hliník |
| náboje | oceľ |
| ložiská | guľôčkové |
| brzdy | V-Brake, hliník |
| brzdové páčky | hliník |
| nášľap | plast |
| rýchloupínacie páčky | nie |
| plášte (predný/zadný) | Hota 16x2.125 "(52-305) /12,5x2.125" (57-203) |
| maximálne nahustenie (predné/zadné) | 3,5 bar/2,4 bar |
| stojanček | pod nášľapom |
| hmotnosť | 7,8 kg |
| dĺžka | 133 cm |
| dĺžka stúpadla | 37 cm |
| výška riadidiel | 90-97 cm |
| šírka riadidiel | 64 cm |
| šírka držadiel | 11 cm |
| svetlá výška | 7,5 cm |
| výška nášľapu nad zemou | 10 cm |
| priemer predstavca | 22,2 mm |
| ďalšie vybavenie | príprava pre držiak fľaše, penová ochrana hrazdy riadidiel, farebné bovdeny, vedenie lanka rámom, matný lak |
Porovnanie ponúk od obchodných partnerov Zoneo.
inSPORTline.sk
Najlepšia ponuka129,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Fotky ponuky
12 záberovinSPORTline.sk
inSPORTline Suter SE zelená
129,90 EUR
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Kolobežka inSPORTline Suter SE zelená 16/12"
Fotky ponuky
12 záberovMasterSport.sk
MasterSport.sk
8,30 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
6,90 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk
MasterSport.sk
40,20 EUR
1 ponuka
MasterSport.sk